Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální komoda CA598

Kód: NS0016-2015
Elegantní a především kvalitní rustikální komoda ze dřeva mahagon. Dánský výrobce značky Nova Solo. Prodloužená záruka až 4 roky.
nedostupné
9 148 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 120 cm
Šířka (cm): 40 cm
Hloubka (cm): 30 cm
Hmotnost: 21,5 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma
Výnos do patra: bez výnosu

Značková rustikální komoda CA598

Nebudeme zakrývat, že rustikální komoda patří k cenově náročným. Ale. Patří do skupiny značkového nábytku Nova Solo, dánský výrobce nabízí prodlouženou záruku až na 4 roky a je vyrobena ze dřeva mahagon. A to jak možná mnozí z vás ví, je díky vysokému stupni jeho tvrdosti velmi kvalitní, ale drahé. Rustikální komodu tak máte opravdu v této kvalitě na celý život. Navíc značkovou.

Výrobce pro zachování kvality například u šuplíků nepoužívá kovové mechanické pojezdy, ale jsou vytvořeny drážkami ve vlastní desce komody. Díky povrchu dřeva, velmi hladkému, je manipulace s šuplíky velmi snadná. Tloušťka dřeva mahagon, či spíše jeho desek je až 4 cm. Sněhově bílý odstín s mosaznými úchytky pak vytváří velmi příjemný kontrast.

 

Vlastnosti nábytku ze dřeva mahagon

 

- dřevo mahagonu dosahuje tloušťky od 1,5 po 4 cm
- dřevo je díky tvrdosti téměř nezničitelné
- rovněž šuplíky ze dřeva, stejně jako pojezdy (žádné kovové mechanismy)
- odstín je sněhově bílý, zcela kryjící strukturu dřeva
- úchytky mosazné
- snadná údržba, povrch omyvatelný (hladký)
- dánský rustikál nabízí větší eleganci, než díly z dřeva borovice a lamina

 

Pokud jste milovníky rustikálního nábytku ve vysoké kvalitě, kdy nábytek je opravdu těžký díky masivnímu zpracování, můžete si vybrat další díly ve stejném designu. Vše z nabídky značkového nábytku dánského výrobce.

 

Mezi nejoblíbenější se hned od začátku zařadily vitríny, regály, předsíňové stěny, ale také mnohé z daných, již navržených sestav. A mezi nejprodávanější patří bezesporu dětský pokoj Nova Solo a ložnice Nova.

 

Dodání rustikálního nábytku

Velkou výhodou těchto návrhů je způsob dodání. V dílech, zkompletovaných kusech, nemusíte tedy nic montovat. Nábytek vám prostě přivezeme již v takové podobě, jak vidíte na fotografiích. V neposlední řadě doprava a výnos. Na nábytku Aldo zcela zdarma.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu