Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální jídelní židle HC3C

Kód: NS001-2015
Elegantní provedení rustikální jídelní židle nabízí dánský výrobce. Oblíbený, trendy odstín bílé. Dřevo mahagon. Prodloužená záruka 4 roky!
nedostupné
4 391 Kč

Parametry produktu

Barva: Bílá
Výška (cm): 96 cm
Šířka (cm): 46 cm
Hloubka (cm): 56 cm
Nosnost: 110 kg
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální jídelní židle dřevěná

Jídelní židle patří k velmi vyhledávaným především v kategorii rustikálního nábytku. Díky materiálu jsou stabilní a nabízí vysokou nosnost. Dánský výrobce zvolil v případě rustikální židle velmi kvalitní dřevo mahagon, které samo o sobě nabízí vysoký stupeň tvrdosti. Oblíbený je rovněž odstín, sněhově bílá barva.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, proto také zvolil materiál dřeva mahagon, které je sice drahé, ale nábytek z něho vyrobený opravdu na celý život. Výrobce nabízí jako jeden z mála na našich stránkách značkový nábytek Nova Solo. Samozřejmě nábytek je certifikován.

 

Interiéry z přírodních materiálů

Každý přírodní materiál a nemusí to být nutně dřevo mahagon, dokáže v daném interiéru vykouzlit velmi příjemnou, hřejivou atmosféru. Pokud patříte mezi milovníky ekologického, zdravotně nezávadného nábytku, pak vás jistě budou zajímat další dostupné díly v naší nabídce v rustikálním designu. A výběr je opravdu veliký.

 

- rustikální komody
- rustikální jídelní stoly
- rustikální vitríny
- rustikální jídelna v sestavě
- rustikální dětský pokoj v sestavě

 

 

Co znamená "značkový" nábytek?

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým, tak jak jsme již předeslali. Jak ale poznáte značkový nábytek v tomto případě? Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit.

Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější. Ale výhodou je rovněž dodání nábytku v dílech, nemusíte nic skládat, montovat a jako již řadu let pro naše zákazníky doprava zdarma po celé republice.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu