0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální jídelní stůl T 777

Výrobce: Solo N
Kód: NS009-2015
15 378 Kč
Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Šířka: 180 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 90 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : složené díly
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl rustikální v elegantní bílé

Nabídka rustikálního jídelního stolu ve stylovém, můžeme říci tradičním designu. Výrobce zvolil bílý odstín, který dodává stolu ještě větší elegance. To, co vás může u tohoto dílu nábytku oslovit je nejen design, ale také velmi vysoká kvalita, které bylo dosaženo několika faktory.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a jedním ze způsobu, jak těchto vlastností docílil, je použití materiálu ze dřeva mahagon. Materiál, či spíše dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tím také vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost.

Povrchová úprava ve sněhově bílém provedení, samozřejmě ekologickým, vodou ředitelným nátěrem, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Příjemné je bezesporu i dodání stolu v díle, jako jeden kus nábytku (není třeba nic skládat, pouze našroubovat čtyři nohy) a doprava zdarma až před váš dům.

 

Bílý rustikální nábytek z Dánska

Nabídka rustikálního nábytku v bílém odstínu a ze dřeva mahagon je velmi široká. nejen díky nabídce samostatných dílů, ale také nejrůznějších designů. Dokonce některé z návrhů mají jako součást ratanové koše. Pro vaši inspiraci uvádíme malou ukázku, která je však pouhým zlomkem toho, co na našich stránkách najdete. Včetně možného výběru ucelených sestav návrhů interiérů.

 

- rustikální komody
- rustikální vitríny
- rustikální dětský pokoj
- rustikální ložnice
- rustikální předsíně

 

Nabídka "značkového" nábytku

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým, tak jak jsme již předeslali. Jak ale poznáte značkový nábytek v tomto případě? Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit. Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Ložnice Nova - sestava 160

Ložnice Nova - sestava 160

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
87 038 Kč
Rustikální dětský pokoj - díly

Rustikální dětský pokoj - díly

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
od 15 436 Kč
Rustikální police D 160

Rustikální police D 160

Předpokládaný termín:
6 - 7 týdnů
2 592 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.