Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální jídelní stůl Country-LUD01

Výrobce: MW
Kód: MBW0018-2015
8 131 Kč
Dostupnost:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Šířka: 160 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 90 cm
Tloušťka desky: 30-40 mm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : demont / celé díly
Barva: světle hnědý vosk
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální jídelní stůl ze dřeva borovice

Velkou výhodou, která platí pro rustikální jídelní stůl je, že patří do kolekce. Lze tedy v identickém designu pořídit další díly rustikálního nábytku pro sestavení celé jídelny. Kolekce nazvaná Country vám pak umožní k jídelnímu stolu pořídit vhodné jídelní židle, ale také taburet nebo lavici, které v interiéru jídelny určitě uplatníte. Dalšími díly pro vybavení jídelny v rustikálním designu jsou vitríny, knihovna, komoda a zrcadlo. Rustikální jídelní stůl nenabízí možnost rozložení na větší rozměr, je vyroben ze dřeva borovice a povrchová úprava je provedena přírodním voskem světle hnědé barvy. S ohledem na materiál a povrchovou úpravu je pak třeba dávat pozor, aby se stůl mechanicky nepoškodil.

 

Výrobce klade velký důraz na kvalitu nejen zpracování, ale i materiálu. Proto používá pouze dřevo borovice řádně vysušené a bez kazů, aby nedocházelo k pozdější deformaci desek. Doprava zdarma.

 

 

Jídelna v rustikálním designu má své kouzlo

Jak jsme již uvedli v popisu, nejčastěji se právě rustikální nábytek pořizuje do jídelny. Stolování má rozhodně pak zcela jiný rozměr, dřevo samo o sobě pozitivně působí na psychiku člověka a tak atmosféra u stolu s rodinou je velmi příjemná. Nabídka dílů je široká a představujeme je samostatně proto, aby si každý mohl vybrat dle vlastních potřeb co potřebuje. A výběr je velmi zajímavý, o kolekci Country můžeme říci, že s nádechem elegance. Výrobce se nechat trochu inspirovat francouzskou kulturou.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Jídelní stůl MES - B

Jídelní stůl MES - B

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
od 6 166 Kč
Jídelní stůl MES 010

Jídelní stůl MES 010

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
6 166 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.