0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální jídelní stůl 85300580

Výrobce: IL
Kód: IL-U-0030
13 160 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Šířka: 180 cm
Výška: 77 cm
Hloubka: 90 cm
Materiál: mango-kov
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: dle fotografie
Výrobce: německý
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Jídelní stůl z kvalitního dřeva mango

Ano, opravdu německý výrobce svou kolekcí designového nábytku velmi překvapuje. Pokud rádi ve svém interiéru experimentujete a novým stylům bydlení se nebráníte, pak vás jistě nabídka originálních dílů industrial designu osloví. Ale nejen designem. Rovněž kvalita je na velmi vysoké úrovni, především pak volbou materiálů určených pro výrobu jídelního stolu na kolečkách. A materiály, které vhodně německý výrobce zvolil jsou kov a dřevo mango.

Musíme pochválit také za praktické řešení pomocí koleček, která mohou usnadnit přemisťování stolu v daném interiéru. V nabídce unikátního designu si pak můžete vybrat další a další díly pro možné zařízení kompletní místnosti.

 

Řada Unique německého výrobce Inter Link

Dřevo, kov, kůže (přírodní produkty) se řemeslně zpracovávají, a vznikají tak jedinečné unikáty. Při zpracování se výrobce vědomě vyhýbá odstraňování nepravidelností, jako jsou rýhy, díry, praskliny, nerovné rohy a hrany, barevné odchylky, hřebíky či šrouby a další stopy používání a opotřebení materiálu. Všechny tyto vlastnosti propůjčují každému výrobku osobitý a exkluzivní charakter. 
Každý výrobek je díky tomu unikát.

Netradiční materiál pro netradiční design

Dřevo mango je velmi tvrdé a tedy odolné vůči mechanickému poškození a samozřejmě nabízí dlouhou životnost. Mango je ale oblíbené pro své typické, či vlastně můžeme říci spíše netypické zabarvení, ve srovnání s jinými dřevinami. Díky tvrdosti materiálu se nabízí i snadná údržba. V naší nabídce najdete nábytek z kategorie industrial designu do všech místností.

Kovová konstrukce velmi pevná a jídelní stůl je velmi bytelný, také pro podpůrný kříž pod deskou stolu.

 

Nebojte se v interiéru experimentovat

Jídelní stůl i přesto, že jsme zařadili do kategorie rustikálního nábytku, spadá do zcela nového stylu bydlení, který je znám v posledních letech pod názvem industrial design. Strohé, jednoduché díly, které díky patině, povrchové úpravě působí velmi staře. Na rozdíl od rustikálního stylu, je zde více využito jednoduchých, moderních linií. Malá ukázka z naší nabídky.


- jídelní židle
- taburety
- komody
- vitríny


Buďte originální a nebojte se experimentovat. Nábytek z kategorie industrial design dodáváme v dílech, nemusíte nic skládat. A jako již řadu let, doprava zdarma po celé republice.
Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost.
Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.