0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální jídelna z masivu Cassala bílo-hnědá

Výrobce: IL
Kód: IL039-2015
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma
Stůl: rozkládací-90x77x160-200
Komoda: 6 šuplíků-117x109x51
Komoda: skříňková-92x118x51
Vitrína: 171x212x51 cm
Jídelní židle: 2 ks. bílá-97x43x54 cm

Parametry produktu

Materiál: borovice
Povrchová úprava: vodou ředitelný lak
Barva: transparentní bílá-hnědá
Výrobce: německý
Způsob dodání : v demontu
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Stylový návrh rustikální jídelny z masivu

Kolekce rustikálního nábytku Cassala od německého výrobce je velmi elegantní, líbí se nám také propojení dvou kontrastních odstínů. Transparentní bílé, která zachovává viditelnou strukturu dřeva a hnědé, který dodává nábytku příjemný efekt. I když se jedná o návrh jídelny v rustikálním designu, rozhodně výrobce nešetřil moderními prvky. Nechybí možnost rozložení jídelního stolu a to velmi snadným způsobem, linie nábytku jsou jednoduché, nabízí se tak využití i v malých interiérech. V návrhu jsou využity i velmi stylové, kovové jídelní židle, které celkový design harmonicky doplní. Z nabídky dílů si můžete vybrat ze samostatných dílů ty, které potřebujete. Uvádíme několik provedení komod, ale také prostornou vitrínu, která je praktickým doplněním, pokud máte k dispozici samostatnou místnost pro vybavení jídelny. Díky široké nabídce dílů se fantazii meze nekladou.

 

Jídelní stůl nabízí možnost rozložení ze 160 cm ve složeném stavu na 200 cm v rozloženém stavu. Materiálem pro výrobu se stalo dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, aby nedocházelo k pozdější deformaci nábytku. Díky kvalitě dřeva a precizní výrobě na kterou německý výrobce klade velký důraz, je také možné rozložení stolu. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Nejen jídelna, také jídelní kout v obývacím pokoji

Díky využití daných dílů také pro obývací pokoj, lze v identickém designu zařídit jídelní kout v obývacím pokoji v případě malých interiérů. V nabídce nechybí konferenční stolek a komody, které jsou vhodné i pro vybavení těchto obou interiérů. 

 

Nábytek z masivu, ať už v selském, nebo rustikálním designu, umí v dnešní uspěchané době přeci jen vytvořit jinou, příjemnou atmosféru. Dřevo je přírodním, ekologickým materiálem, který příznivě působí na psychiku člověka.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Rustikální jídelna z masivu Cassala bílá

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
od 21 629 Kč
Rustikální jídelní stůl rozkládací Cassala 1-20901600

Rustikální jídelní stůl rozkládací Cassala 1-20901600

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
9 161 Kč
Rustikální jídelní stůl rozkládací Cassala 1.2-20901602

Rustikální jídelní stůl rozkládací Cassala 1.2-20901602

Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
9 161 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.