Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální dětský pokoj z dřeva mahagon

Pokud jste milovníky opravdu kvalitního, designového nábytku a kladete důraz na veškeré detailní zpracování, ale také materiál, možná vás zaujme nabídka dánského výrobce. Ten pro letošní rok jako první představuje nové kolekce, které (i když nabídku z Dánska již známe) předčila veškerá naše očekávání. Dnes vám chceme představit sestavy, či samostatné díly nábytku, které nás oslovily nejvíce. A začněme u dětí.

 

 

Také dětský nábytek může být rustikální

Možná mnohé z vás překvapíme, že o rustikálním nábytku hovoříme ve spojitosti s dětským nábytkem. Ale posledních několik let se právě tradiční, stylový design dostává do popředí zájmů a časté volbě při zařizování interiérů dětských pokojů. A pokud jste se s takovými návrhy ještě nesetkali a znáte pouze moderní dětské pokoje, či pokoje pro děti z masivu, možná budete mile překvapeni. Ale nejlépe je samozřejmě uvést několik příkladů.

 

 

Rustikální dětský pokoj (Dánsko)

 

Pravdou je, že dětský pokoj v návrhu jako na fotografii je dech beroucí. Alespoň tak to cítíme my na Aldo nábytku. Ale dětský nábytek dánského výrobce je především o vysoké kvalitě, která je dána materiálem, ale také velmi precizním zpracováním. To musí být dodrženo, jelikož kolekce dánského výrobce jsou značkovým nábytkem. Na každém samostatném díle vždy najdete malý kovový plíšek, který vlastně nábytek "značkuje". Na označení značky najdete název "Nova Solo" a taková malá značka, skoro bezvýznamná má však v pozadí řadu certifikátů a testů kvality, zdravotní nezávadnosti. Ano, značkový nábytek je jistota spokojeného nákupu, kdy víte, že nábytek, který pořídíte opravdu máte na celý život. Je však samozřejmě cenově náročnější, proto kolekce dánského výrobce zařazujeme do kategorie luxusním a designových dětských pokojů.

 

Fotografie na kterých uvádíme možné návrhy výběrem ze samostatných dílů jsou předurčeny pro malou, ale i velkou princeznu. Vše je však způsobeno pouhým výběrem bytových doplňků v požadovaných odstínech jako růžová, či zelenkavá. Na naší další fotografii vám představujeme návrh zcela identické dětské postele, ale bytové doplňky již byly pozměněny na "klučičí barvy". Je zvláštní, možná až překvapující, jak malá nepatrná změna povlečení, či koberečku dá rustikální posteli zcela novou tvář.

 

Rustikální dětský nábytek také pro chlapce (Dánsko)

 

Na našich stránkách najdete od dánského výrobce značkového nábytku Nova Solo také kolekce do dalších interiérů. Od ložnice až po kuchyň. Nápady jsou také praktické, s ohledem na požadavky dnešních zákazníků. Rustikální nábytek jako plně funkční design přizpůsobený dnešní době, moderního bydlení. V neposlední řadě, cokoliv si z nabídky rustikálního nábytku vyberete, vám přivezeme jako celé díly. Není tedy třeba nic složitě sestavovat, montovat. O tom je také značkový nábytek. Doprava zdarma již řadu let, u nás platíte opravdu "jen" za nábytek.