Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální dětský nábytek, trend letošního roku

V loňském roce byl trendem vybavení dětského pokoje moderní, designem jednoduchý dětský nábytek. Odstíny syté, jako je žlutá, zelená, červená, nebo modrá. Pro letošní rok platí pro vybavení dětského pokoje pravý opak, výrobci připravili řadu kolekcí dětského nábytku v rustikálním designu. Nábytek do dětského pokoje je velmi elegantní a osobitý, mnohé návrhy nás opravdu velmi mile překvapily. Dnešní povídání budeme opět věnovat dětem a nábytku, který možná mnohé z vás překvapí také možnosti pořízení dekorací a originálních bytových doplňků.

 

Rustikální dětský nábytek do dívčího pokoje

Pravdou je, že rustikální dětský nábytek je spíše vhodnější pro vybavení dětského pokoje holky, malé i větší slečny. Ať už je vaše holčička školou povinná, nebo je to už náctiletá slečna na střední škole, rustikální nábytek se do jejího interiéru bude vždy hodit. Z nabídky můžeme rozhodně vybírat kolekce značkového dětského nábytku New Joy, které díky prvotřídní kvalitě mají prodlouženou záruku a to až na sedm let. Dětský nábytek té nejvyšší jakosti, ale také s důmyslně propracovanými detaily. Dětský nábytek v rustikálním designu je opravdu luxusní a interiéry pokojů tímto nábytkem vybavené jsou velmi elegantní. Každá z kolekcí nabízí široký výběr z nabídky samostatných dílů, takže vybavení interiéru můžete různě obměňovat, nemusíte se zcela držet návrhů na ilustračních fotografiích. A jak jsme zmínili již v úvodu, do dětského pokoje daného designu můžete pořídit vhodné dekorace tak, že se k nábytku opravdu hodí. Vše může být příjemně sladěno do harmonického celku.

 

                                  Dětská postel s nebesy Amori

 

Kromě dětského nábytku, kdy můžete vybírat třeba hned z několika provedení postele, tedy vybíráte i doplňky. A myslíme tím opravdu vše. V nabídce najdete k dané kolekci dětskou židli uvedenou v návrhu dětského pokoje, stropní lampu i stolní lampu, povlečení k posteli, dokonce i záclony či koberec. V podstatě pokud vás návrh oslovil tak jak je, můžete to zcela reálně se vším všudy přenést do interiéru vašeho pokoje. A navíc nemusíte utrácet za designéra.

 

Vše je tón v tónu, navržený interiér velmi ladí a vy nemusíte nikde složitě shánět k vybranému nábytku doplňky. Představujeme vám způsob, jak pořídit vše pod jednou střechou z pohodlí vašeho domova. Dětský nábytek v rustikálním designu je bohužel o něco dražší, než klasické kolekce a je to způsobeno hned několika faktory. Předně design je náročný díky detailům na výrobu, materiálem je mdf deska ve spojení s litým dřevem, nechybí zde ani dílčí ruční práce a vše je v takové kvalitě a tak důsledně kontrolováno, že záruka na nábytek je opravdu sedm let. Povrchová úprava není žádný nalepený papír, ale klasické lakování. Je na zváženou a je už jen na vás, čemu dáte přednost, jelikož v naší nabídce najdete samozřejmě i levné kolekce dětského nábytku.

 

Rustikální nábytek do klučičího pokoje

I když se to možná jeví jako nesmysl či přinejmenším přitažené za vlasy, opravdu lze rustikálním dětským nábytkem vybavit i klučičí dětský pokoj. Záleží na konkrétním designu a především pak také volbě doplňků a dekorací. Představíme vám opět kolekci z kategorie značkového nábytku New Joy, tedy i zde platí sedmiletá záruka, které může zcela jistě oslovit rodiče kluků. Design je více strohý, není tak romantický jako u dívčích kolekcí. Samozřejmě je zde velká změna také pro doplňky a dekorace, především pak v odstínech. Nejlépe bude uvést jeden příklad za všechny.

 

                       Studentská postel Travel

 

Návrh na ilustračních fotografiích je vhodný pro holku i pro kluka, nebo také pro vybavení dětského pokoje dvou dětí, holky i kluka. A v tomto případě to bude velmi jednoduché, jelikož postel můžete díky šuplíku jako přistýlky využít pro místo na spaní dvou dětí. Rustikální prvky jsou jednodušší, celkový dojem nenásilný. Ale i zde můžete získat eleganci do dětského pokoje vašich dětí.

 

Dětský nábytek v rustikálním designu ovšem nezapomíná ani na požadavky dnešních zákazníků a je zde několik praktických prvků vhodných i do malých interiérů. Postel s možností přistýlky jsme již zmínili, dalším praktickým dílem je také psací stůl s nadstavcem, nechybí ani velmi členité úložné prostory u všech dílů. Kolekce značkového nábytku New Joy je drahá, finančně náročná, ale výsledný efekt stojí rozhodně za to. A co říkáte dětskému rustikálnímu nábytku vy?