Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální dětský nábytek pro miminko i školačku

V nedávném článku jsme vás seznámili s novým trendem letošního roku a to dětským nábytkem ve velmi stylovém, rustikálním designu. Dnes vám představíme další z řady nových kolekcí tohoto netradičního designu z kategorie značkového nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let. Dětský nábytek značky Gautier je v té nejvyšší možné kvalitě, kterou jsme pro vás našli. Značkový nábytek to není jen rustikální design, ale také design pečlivě propracovaný de sebemenšího detailu. Dnešní článek vám představí, jak lze velmi romanticky, stylově vybavit interiér dětského pokoje holky a nejen školačky, ale i miminka. Kolekce, s kterou vaše holčička může vyrůstat od narození.

 

Dětský pokoj pro miminko holčičku

Jak lze s dětským nábytkem vyrůstat v podstatě od narození až po dospělost vám představíme prostřednictvím kolekce Bella. Začněme tedy sestavou dětského pokoje pro miminko, která je opravdu originální a už na první pohled je zřejmé, že interiér vybavený tímto nábytkem je pro miminko holčičku. Elegantní, romantické až něžné vybavení interiéru nenechá chladným snad nikoho. Stylový design s rustikálními prvky dodává celému interiéru originalitu. Díky vysoké kvalitě je rovněž vaše miminko v bezpečí. Nátěr je ekologický, hrany zakulacené a dětský nábytek splňuje veškeré normy EU. Ale značka to je také důmyslný design, který můžete a využijete na maximum. Počáteční vyšší investice se vám tak mnohonásobně časem vrátí. Třeba už jen tím, že dětská postýlka není určena jen pro spaní do tří let věku dítěte, ale díky jejímu možnému rozložení ji můžete využívat v podstatě do doby, než jde vaše holčička na střední školu. Tedy do čtrnácti, patnácti let.

 

                               Dětský pokoj pro miminko Sacha

 

Ve složeném stavu nabízí postýlka rozměr místa na spaní 80x130 cm, tedy dostačující rozměr pro miminko. A v době, když už tento rozměr samozřejmě nestačí, rozložíte postýlku na klasickou dětskou postel s rozměrem místa na spaní 80x180 cm. Ale to není vše. Praktická je i malá komoda, která u složené postýlky slouží jako přebalovací pult s praktickými úložnými prostory. Máme tak vše po ruce a po rozložení postýlky na postel získáte klasickou komodu, kterou dítě bezesporu také využije. Výhodou tohoto rozložení je i to, že pokud už před narozením miminka vybavíte pokoj dalšími díly nábytku jako je třeba šatní skříň, police či rozměrově větší komoda, zcela můžete vypustit z hlavy zařizování dětského pokoje pro školačku. Do pokoje stačí pouze pořídit v identickém designu ze stejnojmenné kolekce dětský psací stůl či případně ještě regál na učebnice a máte vystaráno. Před nerozením holčičky vlastně pořídíte nábytek, který využijete až do její dospělosti. A nábytek vám opravdu bude sloužit tak dlouho už jen s ohledem na jeho vysokou kvalitu a sedmiletou záruku.

 

Dětský pokoj pro holčičku školačku, dospívající dívku

Pokud jste se rozhodli využít možnost rozložení postýlky na postel, tak jak jsme již zmínili, stačí pouze pořídit psací stůl případně nějaké další doplňky a dekorace, která má vaše už skoro slečna ráda. Dětský pokoj v rustikálním designu má bezesporu také své osobní kouzlo, které se zejména pro dospívající dívku do interiéru hodí. Jak se může dětský pokoj od narození vaší holčičky až po její dospělost měnit a vyvíjet nejlépe posoudíte na ilustračních fotografiích našich návrhů interiérů. Nejprve je to sestava dětského pokoje pro miminko a pak sestava dětského pokoje pro školačku.

 

Dětská postýlka Sacha po rozložení

 

Z pokoje pro miminko pokud zařídíte hned jako celek, můžete využít vše i v dospělosti. Šatní skříň, velká šuplíková komoda, police na zavěšení a postýlku rozložíte. Na druhém návrhu je pouze přidám psací stůl, čalouněná elegantní židle a regál na knížky a učebnice, ale ten samozřejmě pořizovat nemusíte. Je zde ještě nabídka nočního stolku, ale pokud využijete možnost rozložení postýlky jejíž součástí je i malá komoda původně sloužící k přebalování miminka, je noční stolek zbytečné pořizovat. Druhý návrh sestavy dětského pokoje pro školačku můžete pořídit samozřejmě tak jak je i v pozdějším věku, když už vaše holčička miminko není a vy prostě hledáte nové vybavení interiéru pro školačku. V kolekci lze pořídit i tuto klasickou dětskou postel z fotografie, která nevznikla rozložením postýlky, ale pořídíte ji už od počátku jako postel. Rozměr místa na spaní je 90x200 cm, ale pokud je vaše holčička už větší slečna je v kolekci možnost pořízení postele také s rozměrem místa na spaní 120x200 cm. Co určitě už pro větší slečnu doporučujeme, máte vystaráno až do její dospělosti a vyhnete se tak vybavování studentského pokoje. Nebude důvod, když je postel dostatečně velká.

 

                                             Dětský pokoj Sacha, Francie

 

Značkový nábytek to je vyšší počáteční investice, která se vám ale díky důmyslnému designu mnohonásobně vrátí. Navíc pro svoji holčičku získáte opravdu originální design. A značkový dětský nábytek to je vždy také něco navíc a v tomto případě jsou to doplňky. V kolekci Bella můžete pořídit dětské povlečení, stropní osvětlení, stolní lampu, dokonce i koberec, který vidíte na našich návrzích.