0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikální dětská komoda s policí White Life 10.517.1200-1203

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00117-2016
Předpokládaný termín:
nedostupné
Dětská komoda: 102x96x48 cm
Police: 100x30x17

Parametry produktu

Materiál: mdf deska
Povrchová úprava: ekol. nátěr
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Barva: Bílá
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Dětská komoda s policí do pokoje miminka i školáka

V kolekci značkového dětského nábytku White Life s prodlouženou zárukou až na sedm let najdete celou řadu samostatných dílů pro vybavení dětského pokoje miminka, ale i školáka, studenta. Jedním z mnoha dílů je i dětská komoda v elegantním, rustikálním designu, ke které můžete pořídit také praktickou policí na zavěšení. Často je spojení komody a police využíváno právě v dětském pokoji miminka. Dětská komoda je také pro tento účel velmi dobře vybavena a její horní šuplík nabízí velmi členité dělení. Využití horního šuplíku pak nejlépe znázorňuje ilustrační fotografie jejího vnitřního uspořádání. V kolekci najdete hned několik možností řešení místa na spaní a proto může s kolekcí nábytku White Life vaše dítě vyrůstat od narození až po dospělost. Vybrat si můžete klasickou dětskou postýlku, nebo rozkládací postýlku, je zde nabídka dětské postele i studentské postele ve větším rozměru. Ostatní díly nábytku vlastně využívat můžete stále, v podstatě není třeba nic měnit.

 

Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Dětská komoda je vyrobena z mdf desky. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská komoda a zrcadlo pro holky Rose

Dětská komoda a zrcadlo pro holky Rose

Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
od 8 690 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.