0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Rustikální dekorativní stůl T 776

Výrobce: Solo N
Kód: NS008-2015
10 309 Kč
Dostupnost:
6 - 7 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Šířka: 140 cm
Výška: 76 cm
Hloubka: 40 cm
Materiál: Mahagon
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Rustikální dekorativní stůl dřevěný

Materiálem pro výrobu netradičního stolu je dřevo mahagon ve sněhově bílém provedení. Stylový, můžeme říci až tradiční design, stále přitahuje řadu zákazníků. Bílý odstín dodává rustikálnímu stolu vysokou eleganci, která v interiéru velmi vynikne, ostatně jak můžete vidět na naší fotografii návrhu dané místnosti. Stůl je netradiční svými rozměry a jeho umístění je nejlépe volit ke stěně, ne do prostoru.

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a jedním ze způsobu, jak těchto vlastností docílil, je použití materiálu ze dřeva mahagon. Materiál, či spíše dřevo, které nabízí vysoký stupeň tvrdosti a tím také vysokou mechanickou odolnost a dlouhou životnost.

Povrchová úprava ve sněhově bílém provedení, samozřejmě ekologickým, vodou ředitelným nátěrem, aby byla zachována zdravotní nezávadnost dřeva. Příjemné je bezesporu i dodání stolu v díle, jako jeden kus nábytku (není třeba nic skládat) a doprava zdarma až před váš dům.

 

Dánský rustikální nábytek je "jiný"

Oproti rustikálnímu nábytku, který vám představujeme od francouzského výrobce, je dánský rustikálně nábytek velmi odlišný. Výrobce z Dánska používá nejkvalitnější dřevo a jeho díly nábytku jsou do detailu propracované. Také a to především ovlivňuje výši ceny, dánský rustikální nábytek je značkový. Ale o tom později. Samozřejmě, že v nabídce dánského rustikálního nábytku najdete řadu dalších samostatných dílů na výběr, ale rovněž kompletních sestav návrhů interiérů. Malá ochutnávka toho, z čeho můžete na našich stránkách vybírat.

 

- rustikální komody
- rustikální vitríny
- rustikální konferenční stolky
- rustikální dětský pokoj 
- rustikální ložnice
- rustikální předsíňová stěna

 

 

Co vám může nabídnout značkový nábytek

Rustikální nábytek dánského výrobce je nábytkem značkovým, tak jak jsme již předeslali. Jak ale poznáte značkový nábytek v tomto případě? Na každém z dílů nábytku máte malý plíšek, kde najdete název dané značky Nova Solo. Pokud je nábytek značkový, je to vždy pro vás zákazníky záruka spokojeného nákupu díky kvalitnímu materiálu a precizního zpracování. Jako prodejci můžeme nábytek Novo Solo jen doporučit. Samozřejmě, že kvalitní nábytek je finančně náročnější. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Ložnice Nova - sestava 160

Ložnice Nova - sestava 160

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
87 038 Kč
Nábytek do předsíně Halifax

Nábytek do předsíně Halifax

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
20 102 Kč
Rustikální dětský pokoj - díly

Rustikální dětský pokoj - díly

Dostupnost:
6 - 7 týdnů
od 15 436 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.