Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rustikál v bílé patině

Dnes bych se chtěla s vámi podělit o dojmy z návštěvy, kdy jsem si mohla osahat a poprvé vidět na vlastní oči netradiční design rustikálního nábytku z důvodu spojení dvou odstínů dřeva. Bílá patina a pro horní odkládací desku přírodní, světle hnědý odstín. Je to opravdu kvalitní nábytek, při jehož výrobě je stále ještě použita ruční práce. Veškeré segmenty tohoto originálního nábytku, jsme zařadili na našem portále samozřejmě do kategorie rustikálního nábytku. A v této kategorii najdete opravdu hodně. Nábytek ze dřeva borovice německého výrobce, ale také nábytek ze dřeva mahagon dánského výrobce, nebo dokonce rustikální nábytek z Francie z laminátové desky. Kterou variantu a materiál zvolíte vy, to už je na vás.

Kvalita a originalita

Včera jsem byla na návštěvě u své dobré přítelkyně, která si pořídila do kuchyně tento rustikální nábytek. Již při pouhém vstupu do kuchyně na mě dýchla nevšední atmosféra. Bílá patina v kombinaci s přírodním borovicovým dřevem je opravdu originální. Nejvíce mě zajímala kvalita nábytku a ta byla opravdu nad mé očekávání. Ruční práce je vidět na všech detailech, třeba šuplíky jsou vyrobeny tak, že jejich pojezd je opravdu dřevo na dřevo a nenajdete tam sebemenší komponent jiného materiálu! Zaměřila jsem se i na detail v podobě úchytek a ani ty nezklamaly! I při doteku na úchytku jsem cítila, jako by byla mírně narezlá a měla za sebou už nějaké ty léta. A co teprve, když jsme zasedly za bytelný stůl, z kterého opravdu dýchala zvláštní rodinná atmosféra. Židli jsem měla sice problém uzvednout, ale sezení na ni je velice příjemné. Tak jsem se chtěla s Vámi podělit, o nevšední zážitek z tohoto nábytku a teď Vám některé tyto komponenty představím na fotografiích. Ale věřte, že to není ono! Nábytek si musíte osahat a už mu neodoláte!

 

                                                               

 

 Jídelna na fotografii je pouhým návrhem, vy si však můžete vybrat z široké nabídky samostatných dílů rustikálního nábytku na našich stránkách v několika barevných variantách. Tuto jídelnu jsme zařadili do kategorie sestav.

Komoda

Rustikální komoda je nejvíce oblíbená pro umístění do interiéru rustikální kuchyně. Komoda je vyrobena z borovicového dřeva s povrchovou úpravou voskování. Přírodní materiály, speciální povrchová úprava, která dodává komodě požadovaný nádech stáří. Kvalitní nábytek, při jehož výrobě je stále ještě použita ruční práce.

 

                                                  

 

Vitrína

Originální provedení vitríny v provedení bílá patina s přírodní deskou, která je nová, ale má nádech starého času. Propracovanost detailů v podobě vyfrézovaných hran, kovaných úchytek a samozřejmě také finální úpravy bílé patiny, která patří k velmi náročným. Úprava voskování ve světle hnědém, hnědém a přírodním odstínu borovice, materiálu, z kterého je vitrína vyrobena.

 

                         

 

Tak co? Stačí Vám se podívat na fotografie rustikálního nábytku, aby jste se do něj zamilovali stejně jako já? Stačí jen kliknout na nábytek Aldo, objednat si originální segmenty tohoto nábytku podle Vašich potřeb a zbytek už nechte na nás!