Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací televizní stolek Boost - ořech

Výrobce: Trasman
Kód: TRS009-2018
  • výška 57 cm, šíře 180 až 250 cm, hloubka 40 cm
  • materiál laminát s povrchovou úpravou poctivé dýhy
  • police nejsou v ceně stolku
  • trendy design s možností rozložení
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
12 906 Kč

Parametry produktu

Výška: 57 cm
Šířka: 180-250 cm
Hloubka: 40 cm
Hmotnost: 65 kg
Počet balíků: 4 ks
Barva: Ořech
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Provedení: zažehlené hrany
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců

Rozkládací televizní stolek, nejvíce trendy, co vám můžeme nabídnou

Představujeme vám velmi netradiční televizní stolek, který především překvapí možnou změnou jeho šíře. Ta se pohybuje od 180 cm ve složeném stavu až po 250 cm v rozloženém stavu. Pokud chcete změnit po dlouhé době image obývacího pokoje, tento stolek vám to umožní. Můžete si střídat jeho šíři jak chcete, jak se vám hodí. Přestěhovali jste se z menšího do většího prostoru? Televizní stolek si jednoduše přizpůsobíte novým rozměrům obývacího pokoje. Líbí se nám i velmi trendy spojení odstínů, které španělský výrobce zvolil.

Jednoduché linie, které v konečném důsledku působí velmi elegantně. Vnitřní uspořádání a možnosti televizní stolku představují ilustrační fotografie. Materiálem je laminát, povrchová úprava velmi kvalitní, dýhou, nejedná se tedy o žádné lepení papírové fólie na nábytek. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Trasman
Španělský výrobce patří ke špičkovým výrobcům a jeho design je na našich stránkách oblíben nejvíce. Nabídka sytých, dětských odstínů, široký výběr z nabídky samostatných dílů nábytku, kdy i k patrové posteli lze vše pořídit a tak můžete v identickém designu zařídit celý dětský pokoj s tímto typem místa na spaní. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu