Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací psací stůl?

Nikoho už asi nepřekvapí možnost rozložení jídelního stolu, nebo dokonce i konferenčního stolku. Ale už jste někdy měli možnost vidět rozkládací psací stůl? A jak lze vlastně možnost rozložení psacího stolu využít? Mnoha způsoby a my vám dnes představíme jak a co rozložení psacího stolu získáte. A stejně jako u dalšího rozkládacího nábytku i psací stůl lze využít nejvíce v malém interiéru.

 

Moderní nábytek lze téměř vždy rozložit, dokonce i psací stoly

Výrobci v posledních letech stále více kladou důraz na nejrůznější funkce nábytku navíc. Klade se důraz především na designy pro malé interiéry, jelikož tohoto designu bylo ještě před nedávnem nedostatek. A bohužel většina z nás právě malým interiérem disponuje. S ohledem na tento vývoj designu a nových návrhů pro malé byty vzniklo názvosloví "multifunkční nábytek". A takové jsou i psací stoly z kolekce iron francouzského výrobce, které vám představujeme na ilustračních fotografiích.

 

Psací stůl Seven      Psací stůl Seven

 

Máte malý prostor pro umístění psacího stolu a když nepracujete, tak rozhodně nechcete, aby zbytečně zabíral místo? Španělský výrobce přináší exkluzivně prostřednictvím našich stránek unikátní a velmi důmyslný design, psací stůl, který nabízí dvě pracovní plochy pod s sebou. Pokud pracujete, psací stůl si k práci zvětšíte a jak skončíte, plochu stolu umístěnou pod horní, jednoduše pod ní zasunete. Dolní část psacího stolu navíc disponuje šuplíky. Psací stůl ve složeném stavu je jako praktický odkládací stolek a v interiéru působí velmi příjemně. Psací stůl, který vás dostane nadčasovým designem a některé z vás možná také odstínem bílého lesku, který je pro pracovní kouty v domácnosti velmi oblíbený.

Psací stůl, který se přizpůsobí vám. Především pokud se vám líbí, můžete si sami určit, zda si sestavíte rohovou variantu stolu, nebo vodorovnou a tak se tento stůl vměstná do různých půdorysů místností. Ale především, třeba když se budete stěhovat a tvar stolu bude třeba přizpůsobit novému bydlení, není problém. Psací stůl posune vybavení či zařízení vaší pracovny doma, nebo komerční kanceláře zase o jeden stupeň výše

 

Psací stůl s možností rozložení Axy   

 

Design, který nám dává smysl a vám přinese vysoký komfort při práci. Psací stůl v rohové variantě, psací stůl dle zásad ergonomie, kdy při práci budete mít vše po ruce. Kdy vaše práce bude s tímto psacím stolem lépe uspořádána. Psací stůl exkluzivně na našich stránkách z nabídky španělského designu v oblíbeném skandinávském spojení odstínů grafitového tónu s imitací světlého dřeva dub. Pohodlí je základním stavebním kamenem pro úspěšnou práci, pro chuť strávit u počítače mnoho hodin. A pro ještě větší pohodlí a nádherný jednotný design doporučujeme komodu z kolekce Rox v identickém odstínu.

                              Psací stůl Axy po rozložení

 

Nám se možnosti psacích stolů z těchto kolekcí moc líbí, pokud bychom měli být upřímní, velmi nás překvapila cena, samozřejmě příjemná. materiálem je laminátová deska s tloušťkou od 18 do 25 mm, která jak jistě všichni víme je velmi nenáročná na údržbu. Líbí se nám i kombinace imitace dřeva dub s bílým odstínem. Pokud máte to štěstí a zůstalo vám místo ještě na nějakou tu komodu, regál či skříňku, právě v těchto odstínech je nabídka nábytku do kanceláře, domácí pracovny velmi široká. Multifunkční design se pomalu vkrádá do všech interiérů a to je velmi dobře. Tyto úsporné designy vám i nadále budeme prostřednictvím našich stránek nabízet.