Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací postýlka pro miminko s šuplíkem Marius

Výrobce: Gaut
Kód: GA00305-2020
 • rozměry šuplíku, výška 17 cm, šíře 140 cm, hloubka 72 cm
 • cena postýlky s roštem a šuplíkem, s panely pro její rozložení
 • rozměr místa na spaní o velikosti 70x140 cm
 • zakončení hran ABS, postýlka s certifikací
nedostupné
17 927 Kč

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Šířka: 144 cm
Hloubka: 73 cm
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Barva: dub šedý - bílá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Dětský pokoj pro: pro miminko

Postýlka pro miminko až do doby, než dítě začne chodit do školy

Rozhodně nejen úspora finančních prostředků, ale také možnost posunout rozhodnutí, jaký dětský pokoj pro školáka pořídit, na pozdější dobu. A to je jenom dobře, jelikož ve třech letech ještě miminko, dítě, nemůže mít svůj vyhraněný vkus. A čím později pokoj pro školáka budete zařizovat, tím lépe vyberete. Už budete vědět, co se mu líbí, jaké má zájmy, která je jeho nejoblíbenější barva. Ve věku tří let miminka, tuto krásnou postýlku rozložíte na postel pro předškoláka. Postel má stejný rozměr, nemusíte měnit ani matraci. Pokud pořídíte i další díly nábytku z kolekce Marius jako je šatní skříň, nebo komodapak tyto díly můžete zachovat do pokoje školáka stačí pořídit jen postel pro matraci o velikosti 90x200 cm a psací stůl. Úspora za pořízení nábytku značná.

Postýlka na rozložení velmi snadná, po rozložení stejný rozměr místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Nemusíte tak po rozložení postýlky na postel měnit ani matraci. Rozměr 70x140 cm je také ideální k tomu, aby si dítě přivyklo jinému tvaru postele, již bez vysokých bočnic a v malé posteli, respektive v posteli se stejným rozměrem místa na spaní je tento přechod pro vaše dítě méně násilný. V době, kdy vaše dítě dosáhne vzrůstu 120 cm, je čas již na pořízení postele s rozměrem místa na spaní o velikosti 90x200 cm. Zhruba platí, že postel by měla být vždy o 20 cm delší, než měříme. U postýlky s rozměrem 70x140 cm je to tedy vzrůst dítěte 120 cm. Pokud však máte jiné plány a postýlky nechcete rozkládat, právě vám ji nabízíme. V ceně postýlky je praktický šuplík, který využijete i po rozložení postýlky na postel, právě díky tomu, že rozměr místa na spaní zůstává zachován.

Postýlka s řadou možností, které oddálí pořízení pokoje pro školáka

 • rozměr místa na spaní o velikosti 70x140 cm

 • cena postýlky s roštem, šuplíkem a panely pro její rozložení

 • rošt nabízí dvě možné polohy

 • dvě laťky s možností odstranění

 • kvalitní materiály pro výrobu, mdf deska laminát 22 mm

 • zakončení hran ABS

 • postýlka s certifikací

 • rozměry šuplíku, výška 17 cm, šíře 140 cm, hloubka 72 cm

 • snadná montáž, nábytek bez údržby

NF EN-716:2008+A1:2013 pro dětské postýlky
NF D60-300-4: 2012 pro pro postele pro batolata a předškoláky
NF EN-12221 pro přebalovací jednotky

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu