0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací patrová postel z masivu Cowboy-Jumbo-09A

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00237-2015
Předpokládaný termín:
nedostupné
Patrová postel: 36-1040-82-09A-208x170x102
Dětská matrace: 1 dílný potah 90x200
Dětská matrace: 4 dílný potah 90x200 cm

Parametry produktu

Nosnost: 100 kg
Prostor na spaní: 90 x 200 cm
Cena postele: s roštem
Rošt: dřevěný, laťkový
Matrace: molitan
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-odstíny dekorací
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Díky možnosti rozložení patrové postele, nemusíte pořizovat stůl ani židle

Přes den můžete patrovou postel využít jako praktické místo na psaní či kreslení a v noci jako klasické místo na psaní, kdy postel je rozložena na dvě lůžka. Možnost rozložení a naopak zase přeměny dolního lůžka na stůl se dvěma lavicemi se nám určitě líbí. K patrové posteli nabízíme i matrace se snímatelným potahem včetně čtyřdílné matrace pro dolní lůžko, které pak využijete jako opěrák a sedák pro lavice. Ale nabídka dánského výrobce není unikátní jenom díky této patrové posteli. Přináší zcela nový způsob pro zařízení interiéru dětského pokoje vašich dětí. Důmyslný design dětského nábytku z masivu je doplněn originálními dětskými dekoracemi, čímž získáte zcela netradiční vybavení dětského pokoje.

 

Dánský výrobce také sází na vysokou kvalitu, proto může nabídnou záruku od 3 do 5 let. Materiál dřeva borovice je ošetřen vodou ředitelným nátěrem v odstínu transparentní bílá. Cena postele s rošty. Nechybí ani bezpečnostní prvek v podobě zábrany po celém obvodu horního lůžka. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Jak maximálně využít prostor v dětském pokoji 

Cílem koncepce zařizování dětského pokoje je sladit jeden interiér do harmonického celku. Proto také tak široká nabídka dekorací, které tvoří vlastně dané téma, jako v tomto případě "western". Co vše pak k patrové posteli pořídíte je už na vás a také dané dekorace můžete pořizovat postupně.


Matrace pro horní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace v jednom díle,
snímatelný potah

Matrace pro dolní lůžko - rozměr 90x200 cm, matrace ve čtyřech dílech pro možné využití jako sedáku a opěrky, snímatelný potah

Technické parametry matrací - certifikována, zdravotně nezávadná.
techn. parametry - density 23-26 kg/m krych., tvrdost 155-190Newt, výška jednodílné i čtyřdílné matrace 9 cm


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.