Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací konferenční stolek Malone 0614TABA

Výrobce: PRS
Kód: PRS00436-2014
7 340 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: dub šedý
Výška (cm): 40,4 cm
Šířka (cm): 116,4 cm
Hloubka (cm): 66 cm
Hmotnost: 26 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Povrchová úprava: 3D dekor
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní konferenční stolek překvapí svým úložným prostorem

Kolekce Malone to jsou samostatné díly nábytku ve velmi moderním designu, kdy francouzský výrobce myslel také na maximální funkčnost nábytku. A konkrétně pro konferenční stolek je to praktické řešení v podobě možnosti odsunutí vrchní desky, pod kterou najdete "nenápadně" skrytý úložný prostor. V malém interiéru je každý rafinovaně skrytý úložný prostor vítaným prvkem. Kolekce Malone nabízí nábytek do obývacího pokoje i jídelny. Velmi trendy je zde také 3D dekor v provedení šedý dub.

 

Francouzský výrobce kromě moderního, velmi funkčního designu klade důraz také na vysokou kvalitu. Imitace dřeva dub a přírodního kamene je tak věrohodná, že jen stěží rozpoznáte rozdíl mezi opravdovým masivem. Nábytek je rovněž mohutný a stabilní. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, doprava zdarma po celé republice.

 

Moderní interiér obývacího pokoje

Nejlépe je charakterizovat moderní obývací pokoj střídmostí. Tradiční mohutné obývací stěny jsou naštěstí minulostí a dnešní nabídka nábytku nám dovoluje zařizovat interiéry prakticky, ale úsporně. Přeplácaná místnost nábytkem jistě na žádného uživatele takového interiéru nepůsobí nijak dobře.

 

Další výhodou moderních kolekcí je také nabídka dílů. Pro kolekci Malone pak platí, že nábytek určený do obývacího pokoje i jídelny v jednotném designu nabízí široké uplatnění. Pro majitele malých bytů například řešení stolování pořízením stejného designu jídelního stolu jako je ostatní nábytek v místnosti. Dnes přeci jen málokdo má k dispozici jídelnu jako samostatnou místnost.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí kolekce nábytku v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Konferenční stolek Travis

Konferenční stolek Travis

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
2 090 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.