Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací jídelní stůl Ottawa 20801182

Výrobce: IL
Kód: IL058-2015
11 833 Kč
Předpokládaný termín:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 75 cm
Šířka: 160-200 cm
Hloubka: 90 cm
Hmotnost: 49,5 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílý lesk
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní rozkládací jídelní stůl v bílém lesku

Pokud hledáte řešení pro menší interiér jídelny, tím je nejlepším je vždy volba jídelní stolu s možností rozložení a naopak zase s možností složení. V naší nabídce rozkládacích jídelních stolů najdete široký výběr a můžeme říci že zástupcem moderních designů je německý výrobce. Jídelní stůl nabízí možnost rozložení z původních 160 cm ve složeném stavu na 200 cm po jeho rozložení. Vznikne už tak opravdu velká jídelní plocha. Díky kvalitě nábytku německého výrobce je i způsob rozkladu velmi jednoduchý a především rychlý. V identickém odstínu bílého lesku pořídíte také velmi moderní komody, nebo vitríny. Můžete si tak v harmonickém designu zařídit kompletně celou jídelnu.

 

Německý výrobce klade důraz na kvalitu, proto také pro výrobu jídelního stolu nepoužil laminát, ale mdf desku. Ta je sice dražší, ale její kvality jsou nesrovnatelní s laminátem. Stůl je dodáván v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Moderní nábytek do jídelny v bílém lesku

Jak jsme již zmínili, německý výrobce představuje celou řadu designů, dílů nábytku pro vybavení jídelny v identickém designu a odstínu bílého lesku. pro tento jídelní stůl pak nejvíce můžeme doporučit kolekci Deltino, která nabízí velmi originální design komod. A nejrůznější podoby komod jsou do interiéru jídelny velmi praktické. Pokud nemáte k dispozici místnost pro vybavení jídelny jako takové, lze třeba zařídit jídelní kout v obývacím pokoji. I zde vám můžeme nabídnout nábytek do obývacího pokoje v bílém lesku, který bude navazovat na jídelní stůl. Vše opět může být velmi sladěné.

 

Interlink
Společnost založena v Německu p. Martinem Linkem, která má ale sídlo ve Francii, v překrásném městě Seltz. Kvalita výroby dána pověstnou precizností a smyslem pro detail německých výrobců. Společnost Interlink přináší prostřednictvím Aldo nábytku kolekce moderního a stylového nábytku, které najdete mezi jiným netradičně také v kategorii nábytek z masivu.
Všechny produkty společnosti mají certifikáty jakosti a atesty pro zdravotní nezávadnost. Nábytek Aldo se stal výhradním zástupcem společnosti pro země východního bloku a vše, co je u výrobce nové a aktuální najdete na našich stránkách. Naše partnery si vybíráme především pro vysokou jakost výrobků a německý výrobce k takovým bezesporu patří.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rustikální jídelní stůl rozkládací Cassala 1-20901600

Rustikální jídelní stůl rozkládací Cassala 1...

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
10 581 Kč
Rozkládací jídelní stůl Edmonton 20801175

Rozkládací jídelní stůl Edmonton 20801175

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
14 773 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.