Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací jídelní stůl Chris 0184TARE-ALLO

Výrobce: PRS
Kód: PRS00431-2014
Předpokládaný termín:
nedostupné
Stůl: 78x180x89
Nadstavce ke stolu (sada dvou): 89x39 cm

Parametry produktu

Výška: 78 cm
Šířka: 84,3 cm
Délka: 180 cm
Hmotnost: 60 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Povrchová úprava: 3D dekor

Pokud rozkládací jídelní stůl, tak v každém případě kvalitní

Přesně tak, pokud jste se rozhodli pořídit si jídelní stůl s možností jeho rozložení, tak věnujte velkou pozornost způsobu rozkládaní, především pak danému mechanismu. Určitě nikdo z vás nechce věnovat rozkládání stolu déle času než pár minut. A to vám zajistí jedině detailní přesné zpracování a design, který je jednoduchý i pro malé dítě. Takové atributy nabízí nejen pro jídelní stůl, ale i další díly nábytku v kolekci Chris francouzský výrobce. Můžete si tak vybavit interiér jídelny v jednotném designu a navíc s kvalitou budete velmi spokojeni.

 

Bohužel s vysokou kvalitou souvisí i cena, která je v kolekci Chris vyšší. Výrobce však nabízí prodlouženou dobu záruky až na 36 měsíců a konkrétně stůl vám bude sloužit bez sebemenší újmy na jeho vzhledu několik desítek let. Zde se také dostáváme k povrchové úpravě, která samozřejmě není provedena pomocí papírové fólie, ale masivní dýha. Materiálem pro výrobu stolu je mdf deska a laminát, desky dosahují tloušťky až 25 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu, doprava zdarma po celé republice.

 

Jídelní stůl i pro rodiny s malými dětmi

Pokud už jste rodiči, určitě dobře víte, co to znamená stolování s malými dětmi. Nábytek je opravdu v ohrožení. A pokud nechcete, aby za několik let byl váš nábytek jako po desetiletém používání v náročném provozu, je lépe si připlatit za jeho kvalitu. S ohledem na dlouhou životnost nábytku jakou má například také kolekce Chris, se však počáteční investice mnohonásobně vrátí.

 

A co vám doporučíme či nabízíme pro harmonicky vyvážený interiér jídelny jehož středobodem je jídelní stůl Chris? Komoda ve dvou dostupných rozměrech, vitrínu a v neposlední řadě také možnost pořízení stolu bez možnosti jeho rozložení.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rozkládací jídelní stůl Absoluto 22500100

Rozkládací jídelní stůl Absoluto 22500100

Předpokládaný termín: 2 - 3 týdny
7 200 Kč
Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.