Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací jídelní stůl Basalte oak

Výrobce: Gaut Top
Kód: GA0097-2022
  • kvalitní materiál mdf desky, hrany se zakončením ABS
  • stylový jídelní stůl s vysokou odolností proti poškození
  • nábytek s certifikací od francouzského výrobce
  • výška 76 cm, šíře 186-234 cm cm, hloubka 100 cm
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
22 763 Kč

Parametry produktu

Výška: 76 cm
Šířka: 182 cm / 234 cm
Hloubka: 100 cm
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Barva: světlý šedý dub-imitace kamene, dub brushed
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Jídelní stůl jak má být, pevný a stabilní

Kolekce certifikovaného nábytku Basalte od francouzského výrobce, to je široká nabídka designů pro vybavení jídelny, ale i obývacího pokoje. Jednoduše by nábytek bylo možné charakterizovat jako bytelný, mohutný a tak proto nábytek z této kolekce spíše jako prodejci doporučujeme do větších místností, kde jeho celá krása vynikne. I s ohledem na dané rozměry, by v menším interiéru byl prostor stísněný. Představujeme jídelní stůl s možností rozložení, stůl pro komfortní stolování až deseti osob. Díky vysoké kvalitě je rozložení stolu velmi snadné a rychlé. Zakončení hran systémem ABS, materiál laminátu a mdf desky.

Rustikální nábytek, nebo také jak je v poslední době označováno selský nábytek, nebo nábytek v country designu má jednu nádhernou vlastnost. Dokáže vytvořit vždy nádhernou, hřejivou atmosféru nejen v kuchyni či jídelněale i obývacím pokoji s ohledem na nabídku dalších dílů, nebo zkrátka kdekoliv mu zvolíte místo. Stylový nábytek je již několik desetiletí stále trendy a můžete mít jistotu, že interiér zařízený tímto nábytkem bude vždy trendy, jelikož nepodléhá módním trendům. V kolekci Basalte od francouzského výrobce značkového nábytku pořídíte celou řadu dílů nábytku s osobitou atmosférou, vybrat si můžete i jiný typ jídelního stolu, nebo jídelní lavice, které se stoly korespondují.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Související zboží

Vitrína Basalte medium oak

Vitrína Basalte medium oak

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
25 586 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu