0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací dětská postýlka White Life 10.517.1600

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00115-2016
20 978 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 112 cm
Hloubka: 90 cm
Délka: 186 cm
Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 80x130 - 80x180 cm
Cena postýlky: s roštem, šuplíkem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Kvalitní dětská postýlka nabízí řešení místa na spaní od narození až do patnácti let

Nechcete pořizovat dětskou postýlku jen na malý časový úsek, převážně pak jen do tří let věku dítěte? Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz? Díky důmyslnému designu dnes můžete pořídit i takovou dětskou postýlku, kterou vaše miminko využije do čtrnácti, patnácti let. A tím rozhodně i přes nemalou počáteční investici ušetříte. Navíc rozkládací postýlka z kolekce značkového dětského nábytku White Life nabízí prodlouženou záruku až na sedm let. Postýlka ve složeném stavu nabízí rozměr místa na spaní 80x130 cm včetně komody pro přebalování miminka a šuplíku a v rozloženém stavu pak rozměr místa na spaní 80x180 cm. I po rozložení využijete šuplík a komodu, ale už k jiným účelům. Kolekce dětského nábytku White Life nabízí celou řadu dalších dílů nábytku pro možné vybavení dětského pokoje miminka, ale také dětského pokoje školáka, studenta. Po rozložení postýlky stačí pořídit jen psací stůl a skříň a máte vystaráno až do dospělosti.

 

Info Aldo: postýlka po rozložení nabízí rozměr místa na spaní 80x180 cmVýrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt a šuplík v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka až do dospělosti Clapotis P0M.605

Dětská postýlka až do dospělosti Clapotis P0M.605

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
15 186 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.