Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací dětská postýlka na dětský pokoj Pablo

Výrobce: Gaut
Kód: GA00102-2014
16 351 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Barva: bělený ořech
Výška (cm): 103 cm
Šířka (cm): 78 cm
Délka (cm): 195 cm
Prostor na spaní: 60x120-90x190 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postýlka se může stát i dětským pokojem

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku nás bude vždy překvapovat. Jeho design je důmyslný a i když se pořízení dětské postýlky jako v tomto případě zdá na první pohled finančně náročný, opak je pravdou. Až rozměrům dětské postýlky vaše miminko odroste, jednoduše ji přeměníte na dětský pokoj skládající se z klasické postele pro matraci 90x190 cm a komody. Nábytek, který pořídíte v podobě této postýlky, bezezbytku využijete od narození, až do dospělosti vaši ratolesti. Navíc, odpadnou vám starosti kam s dětskou postýlkou až bude miminku malá. Praktické je i to, že pokud chcete můžete k postýlce pořídit další díly nábytku, které jsou v nabídce samostatně uvedeny. Třeba šatní skříň.

 

Nábytek francouzského výrobce kromě důmyslného designu nabízí také vysokou kvalitu a zdravotní nezávadnost. To ostatně dokládá řadou certifikátů. Materiálem pro výrobu se stala mdf deska se zakončením abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Jaký nábytek pro miminko opravdu potřebujeme?

Miminko v prvním roce života převážně spí. A tak není až tak pro něj důležité mít zařízený celý dětský pokoj. Často opravdu mnozí rodiče pořizují pouze dětskou postýlku s kvalitní matrací, která nesmí chybět a zbytek vybavení nechávají na později. Vůbec nic se neděje když i vy budete takto postupovat. Navíc rozkládací postýlka Pablo se k tomuto účelu báječně hodí, opravdu vše co pořídíte využijete i do budoucna.

Jak dětská postýlka vypadá po jejím rozložení vám nejlépe znázorní naše přiložené fotografie, stejně jako fotografie kompletně zařízeného dětského pokoje pro miminko, pokud jeho příznivci. Ano, jsou na druhé straně zase rodiče, kteří chtějí mít před narozením miminka zařízený dětský pokoj jako celek. To je také důvod, proč dětské kolekce vždy představuje s možností výběru z nabídky samostatných dílů.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.