0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací dětská postýlka Jasmin 10.514.1600

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00112-2016
19 948 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 123 cm
Hloubka: 93 cm
Délka: 192 cm
Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 80x130 - 80x180 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Elegantní design ve francouzském stylu pro dětskou postýlku

Velmi netradiční design dětské postýlky zvolil výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let. U dětské postýlky můžeme vidět rustikální prvky propracované do sebemenšího detailu, ale postýlka je rovněž velmi praktická. Můžete ji rozložit na klasickou dětskou postel s rozměrem místa na spaní 80x180 cm, máte tak vystaráno od narození vašeho miminka až do čtrnácti, patnácti let. Ve složeném stavu nabízí postýlka prostor na spaní o velikosti 80x130 cm. Součástí postýlky je rovněž komoda, která když je postýlka složená má funkci přebalovacího pultu. Když je postýlka rozložená na postel, komodu využijete jako samostatný díl, klasický úložný prostor. V kolekci Jasmin najdete celou řadu dalších dílů dětského nábytku, jako je skříň, regál, psací stůl a tak můžete využívat dětský nábytek od narození až do dospělosti vašeho dítěte. Až bude vaše slečna na střední škole, stačí rozloženou postýlku vyměnit za větší postel s rozměrem místa na spaní 120x200 cm. Počáteční vyšší investice do dětského nábytku se vám tak v průběhu tolika let vrátí rozhodně zpátky. Dětský pokoj budete řešit jen jednou, před narozením vaší holčičky.

 

Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.