Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Rozkládací dětská postýlka Clapotis P0M.602-400

Výrobce: Gaut
Kód: GA00128-2015
12 280 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bílá-šedá
Výška (cm): 91 cm
Šířka (cm): 75 cm
Délka (cm): 144 cm
Prostor na spaní: 70x140 cm
Cena postýlky: s roštem, šuplíkem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Šuplík pod postel: 140x17x72 cm

Dětská postýlka Clapotis, řešení místa na spaní od narození do šesti let

V případě, že nechcete zařizovat dětský pokoj jen na tři roky a to platí pokud s postýlkou už dál nic nevymyslíte než ji darovat či prodat, je tu další možnost. Rozkládací dětské postýlky, které nabízí řešení místa na spaní pro miminko od narození do šesti let a dokonce jsou i postýlky, které nabízí místo na spaní až do dospělosti. Dětská postýlka s šuplíkem, kterou představujeme nyní vám nabídne možnost rozložení na postel o stejném rozměru jako měla postýlka. Nemusíte tak ani měnit matraci. V podstatě odstraníte bočnice a nahradíte je jinými komponenty pro sestavení postele. Dítě v menším rozměru lépe přivykne spaní bez postranních bočnic a v malé posteli se také cítí příjemněji. V kolekci najdete další díly nábytku pro možné sestavení celého dětského pokoje, rozhodně díl, který vám doporučíme je komoda s přebalovacím pultem. Dále je zde ještě nabídka šatní skříně a váš pokoj je plně vybaven a připraven na příchod potomka. Příjemné neagresivní tóny jsou vhodné pro nejmenší děti.

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu postýlky se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Cena postýlky s šuplíkem a roštem pro rozměr místa na spaní 70x140 cm. Doprava zdarmaCertifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Široká nabídka dětských postýlek

Kolekce Clapotis nabízí hned několik typů dětských postýlek. V závislosti na designu je můžete využívat je na tři roky, nebo na pět až šest let a dokonce je zde dětská postýlka od narození až po dospělost. V krátkém přehledu uvádíme typy postýlek této kolekce.- dětská postýlka 60x120 cm (bez možnosti rozložení od 0 do 3 let)
- dětská postýlka 70x140 cm (rozkládací, od 0 do 5-6 let)
- dětská postýlka 70x140 cm (rozkládací, s šuplíkem, od 0 do 5-6 let)
- dětská postýlka multifunkční (60x120 cm-90x200 cm od 0 do 18 let)A nezapomeňte, že kolekce Clapotis to nejsou jen dětské postýlky, ale i další díly nábytku pro možné sestavení dětského pokoje. Ať už pro miminko, nebo díky postýlce na delší dobu.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Rozkládací dětská postýlka Am Stram Gram

Rozkládací dětská postýlka Am Stram Gram

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
13 609 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.