0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací dětská postýlka Bella 10.515.1600

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00102-2016
12 359 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 112 cm
Hloubka: 92 cm
Délka: 187 cm
Nosnost: 80 kg
Prostor na spaní: 80x130 - 80x180 cm
Cena postýlky: s šuplíky, roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma

Rozkládací dětská postýlka pro holčičku až do jejich patnácti let

Kolekce značkového dětského nábytku Bella s prodlouženou zárukou až na sedm let představuje celou řadu dílů nábytku pro vybavení pokoje miminka. A u této kolekce díky romantickému, stylovému designu hovoříme spíše o vybavení dětského pokoje miminka holčičky. Pořízením této postýlky s možným rozložením na klasickou dětskou postel získáte řadu výhod, které vám ušetří nemalé finanční náklady. Předně miminko může po rozložení postýlky dále využívat místo na spaní, které zvětší svůj rozměr z původních 80x130 cm na 80x180 cm. Pro holčičku tak máte vyřešené spaní nejméně do čtrnácti, patnácti let. Rozložením postýlky však nezískáte jen místo na spaní v podobě klasické postele, ale také komodu, kterou můžete umístit kdekoliv v místnosti. Komoda jako samostatný díl u postýlky slouží jako přebalovací pult. A pokud se před narozením miminka na svět rozhodnete vybavit celý dětský pokoj, i další díly nábytku jako je skříň, větší komoda s šuplíky či police na zavěšení můžou být využívány. Vlastně až do dospělosti dítěte. Jedinou věc, kterou budete muset před zahájením školní docházky pro vaší holčičku pořídit, je psací stůl. A těch je na výběr v nabídce dětského nábytku celá řada a dokonce jsou i takové, které se stylově hodí ke kolekci Bella.

 

Info Aldo: postýlka po rozložení nabízí rozměr místa na spaní 80x180 cmVýrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.