Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rozkládací dětská postýlka Anatole

Výrobce: Gaut
Kód: GA00391-2020
 • postýlku nepořizujete jen na tři roky dítěte, ale až do zahájení školy
 • postýlka po rozložení na postel do vzrůstu 120, 125 cm, nebo do pěti let
 • snadné rozložení a opětovné složení (třeba když se vám narodí druhé dítě)
 • možnost využití také dalších dílů nábytku na delší dobu
nedostupné
22 695 Kč

Parametry produktu

Výška: 84 cm
Šířka: 144 cm
Hloubka: 74 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: lamelový v dřevěném rámu
Barva: dub žíhaný
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Dětský pokoj pro: pro miminko

Elegantní dětská postýlka, kterou může miminko využívat od zahájení školní docházky

Proč pořizovat postýlku jen na první tři roky miminka, když dnešní důmyslný designu nabízí mnohem více? Navíc, to podstatné, co vám rozložení postýlky miminka na dětskou postel pro předškoláka nabízí je skutečnost, že oddálíte potřebu pořízení dětského pokoje už pro dítě školou povinné až na dobu těsně před zahájením školní docházky. Tedy na dobu, kdy už o svém dítěti rozhodně víte více. Nejen to, jaké barvy se mu líbí, ale jaké má zájmy, jaké záliby a určitě bude váš výběr již klasické dětského pokoje na větší jistotu, než ve třech letech, kdy tak malé dítě nemá ještě vyhraněný vkus.

Kolekce Anatole patří do nabídky nábytku certifikovaného a tedy nábytku v té nejvyšší možné kvalitě. Dětská postýlka je na rozložení velmi snadná a navíc nemusíte ani měnit matraci, jelikož velikost místa na spaní zůstává zachován, rozložením postýlky na postel pouze dítě naučíte spát v klasické posteli, ale rozhodně komfortnějším a bezpečnějším způsobem. Pro dítě je lepší, že rozměr místa na spaní zůstane zachován, bude se po tak velké změně, kdy již nemá bočnice po stranách, cítit v identické posteli lépe, příjemněji. A pokud si nejste jistit, do kdy postel s rozměr místa na spaní jako u postýlky používat, tak platí jedno velmi jednoduché pravidlo. Do doby, kdy postel bude o 20 cm delší, než dítě měří, tedy v tomto případě do 120 cm vzrůstu dítěte. Až dítě dosáhne tohoto vzrůstu, je čas na změnu, je čas na větší, již klasickou postel. Nabídka kolekce Anatole je velmi široká a vy můžete sestavit z daných dílů nejen pokoj pro miminko, ale i pro předškoláka. A díky elegantnímu designu můžete některé z dílů přeci používat až do dospělosti vašeho miminka.

Nesporné výhody pořízení rozkládací postýlky na postel

 • postýlku nepořizujete jen na tři roky dítěte, ale až do zahájení školy

 • postýlka po rozložení na postel do vzrůstu 120, 125 cm, nebo do pěti let věku dítěte

 • snadné rozložení a opětovné složení (třeba když se vám narodí druhé dítě)

 • možnost využití také dalších dílů nábytku na delší dobu

 • postýlka v ceně s roštem, bez matrace

 • rošt nabízí dvě možné polohy roštu

 • rozměr místa na spaní se po rozložení postýlky nemění

 • rozměr místa na spaní u postýlky i postele o velikosti 70x140 cm

 • nosnost postýlky 50 kg

 • kvalitní nábytek s certifikací

 • materiál mdf deska, ABS hrany

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu