Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rozhodně netradiční regály a rozhodně za bezkonkurenční cenu

Dnes zařídit interiér a to jakýkoliv levně, neznamená nekvalitně, ale spíše rozumně. Stačí si projít dnešní nabídku bytových doplňků, které mnohdy mohou nahradit velké kusy nábytku za vyšší cenu. Stačí důkladně zhodnotit nabídku samostatných dílů z kterých lze mnohdy sestavit šatní stěnu, obývací stěnu, kancelář a další a další možnosti.

Dnes vám představíme nabídku regálů a skříněk od francouzského výrobce, který nabízí velmi netradiční design tak trochu s retro prvky. Ucelená nabídka, která přeci jen může při vybavování v tomto případě asi nejvíce obývacího pokoje, kanceláře, nebo možná také ložnice, ušetřit nemalou sumičku peněz. Co vše tedy lze udělat pro úsporu financí? Regály, které mezi sebou spolu se skříňkami mohou vytvořit velmi zajímavé vybavení dané místnosti.

Bytové doplňky pro vybavení ložnice

Zařídit ložnici se vším všudy tak, aby kromě místa na spaní zabezpečeného pořízením postele jste měli k dispozici i nějaký ten odkládací či úložný prostor, je otázka správného výběru bytových doplňků. Nemusíte vše zabezpečit velkými kusy nábytku, které jsou drahé. Mnohdy i takový regál či nějaká malá skříňka, která se designem do ložnice hodí, může být velmi praktickým přínosem. Regály do ložnice to jsou v převážné většině v podstatě otevřené šatní skříně.

 

Šatní skříň Suit white medium II   Šatní skříň rohová, otevřená Suit oak

                                            

 

Rohové provedení nábytku, ať už v podobě šatní skříně, nebo psacího stolu, regálu, to jsou vždy návrhy, které jsou maximálně ohleduplné k danému interiéru a nezabírají tolik drahocenné místo. Návrh otevřené šatní skříně si dokážeme představit třeba v předsíniale i dětském pokoji, v neposlední řadě třeba v komerčním prostoru kanceláří. Věříme, že řada z vás využití najde. Otevřená šatní skříň, která díky rohovému provedení zabere jen nejnutnější prostor a v podstatě je k dané místnosti rohovým provedením velmi šetrná. A úspora místa v maximální míře je to, co většině z nás leží na srdci. Je rovněž velmi dobře, že španělský výrobce zvolil přírodní odstín, patří totiž právě pro vybavení interiérů k velmi oblíbeným. Pokud ale hledáte řešení úložného prostoru v jiném odstínu, rovněž tuto variantu na našich stránkách najdete a to v podobě bílé skříně.

Bytové doplňky pro vybavení obývacího pokoje, nebo kanceláře

Nejvíce se regály a skříňky uplatní právě ve výše zmiňovaných interiérech. Odkládacího prostoru opravdu není nikdy dost a všichni víme, že jednou za čas zjistíme, že toho místa je přeci jen málo. Někdo to řeší občasným zbavováním se nepotřebných věcí což osobně pokládám za rozumné, ale někdo se zase starých věcí nechce zbavit, třeba z důvodu nějaké vzpomínky.

Pak přichází na řadu buď dokoupení dalšího dílu nábytku, nebo regálu či bytového doplňku. Pokud si však chcete vše zachovat, přeci jen mějte na paměti zlaté pravidlo při zařizování interiérů, že méně znamená více. Žádná místnost nesmí být přecpaná nábytkem tak, aby průchodnost byla jako překážková dráha. Nicméně, pokud si teprve interiér zařizujete, nebo máte místo a hledáte nějaké šikovné, netradiční regály, jste na správné adrese.

 

                         Designový regál Ten oak

 

Regály od španělského výrobce nás v letošním roce rozhodně překvapily nekonvenčním designem a tím, jak praktické a v podstatě multifunkční mohou být. A především, regály španělského výrobce patří k designové špičce, sluší jim to všude. A příjemná je rozhodně také pořizovací cena. Regál nemusíte využívat jen k praktickému odkládání knížek, nebo také vystavení dekorací. Konkrétně regál z kolekce Ten, který vám nabízíme nyní, může velmi dobře posloužit jako takový předěl, třeba mezi jídelním koutem a zbylou obývací části jedné místnosti. Regály, za takto dostupnou cenu se jednoduše vyplatí pořídit vždy.