Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Romantický interiér malé slečny, dětský pokoj Lilly

Největší nabídku netradičních a velmi elegantních designů určených pro zařízení dětského pokoje představuje francouzský výrobce. V jeho návrzích francouzskou eleganci velmi vnímáme, design je opravdu velmi originální. Dnes vám chceme představit kolekci dětského nábytku Lilly, která snad nejvíce charakterizuje francouzský šarm. Romantické dívky milují romantické designy a v kolekci, kterou vás dnes představíme je pro zařízení dětského pokoje a studentského pokoje z čeho vybírat.

Kolekce Lily se již nevyrábí, ale od francouzského výrobce máme řadu nových designů

 

Postel Tonight je vhodná pro větší dívky     Postel Tonight v oblíbené bílé

 

Možnost pořízení šuplíku jako dalšího úložného prostoru je již v kolekcích francouzského výrobce samozřejmostí. Spojení světlé šedé s tmavou doplněné růžovým odstínem je velmi efektní a určitě dodává nábytku již zmiňované francouzské elegance. Nabídka samostatných dílů díky širokému výběru vám umožňuje vybavit jak malé, tak větší interiéry, samozřejmě lze zařídit také dětský pokoj pro dvě slečny.

Nábytek tohoto francouzského výrobce je značkový, kvalita je na velmi vysoké úrovni. Výrobce používá jako materiál mdf desku, která je rozhodně kvalitnější než laminát. Nechybí ani systém abs hran, nábytek tak postrádá ostrá zakončení, která by především menší děti mohla zranit. Na kolekci Lilly se nám rovněž líbí zpracování do nejmenšího detailu, vše je promyšlené a velmi funkční. Ale nejlépe celou kolekci posoudíte na návrzích dětského pokoje, potažmo studentského pokoje.

 

                                                      Dětské pokoje značky Gallipete

 

Jako netradiční díl můžeme označit v kolekci jednodveřovou šatní skříň. Nechybí ani dvoudveřové, klasické provedení skříně. Na obou skříních je velmi příjemný, ale jemný vzor, který nábytek netradičně oživí. Pokud zařizujete dětský pokoj pro dvě slečny, možný výběr rozměrů skříní je velmi praktický. Pro menší slečnu také můžete zařídit menší toaletku pouhým pořízením zrcadla ke komodě, pro větší slečnu lze pořídit velké zrcadlo s praktickým stolkem. Psací stůl patří k rozměrově větším, bude tak vyhovovat i potřebám již studujících dívek.

 Jednoduchost, elegance, netradiční odstíny, to vše je velmi dobrá volba pro zařízení interiéru vašich slečen. S ohledem na skutečnost, že se jedná o značkový, certifikovaný nábytek, je i cena více než příznivá. Samozřejmě s naší dopravou zdarma po celé republice.