Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Romantická ložnice ve stylu "provence"

Vnímáte ložnici jako místnost relaxu, odpočinku a příjemně stráveného času? Chcete aby vaše ložnice byla opravdu velmi příjemná, ale zároveň originální? Ložnice, kterou budete mít jen vy? Představíme vám dnes několik velmi trendy řešení pro zařízení právě ložnice. Designy, které osloví ženy, designy, které asi osloví více muže. A ložnice, na kterých se shodnete spolu. Ložnice jako kompletní sestavy, nebo samostatné postele a další tradiční díly nábytku do ložnice. Vybírat budete moci i z několika rozměrů manželských postelí. Nejvíce se však zaměříme na francouzský styl známý pod označením "provance", česky v překladu provensálský design.

 

Ložnice pro náročné ženy? Nesmí chybět toaletní stolek

Než vám představíme provensálský design, zastavme se na chvíli i nového trendu, kterým jsou bezpochyby toaletní stolky. Moderní design, který důmyslně vyřeší jednou provždy přehledné uspořádání vašich kosmetických potřeb, od líčidel až po vlásenky či další kosmetiku. Toaletní stolek v nadčasovém designu, toaletní stolek v exkluzivním zastoupení, který najdete jen na nábytku Aldo. Toaletní stolekod kterého se vám nebude chtít odcházet. Důmyslný design a to každá žena ví, spočívá především v organizaci kosmetických potřeb. A skvělou organizaci tento stolek rozhodně nabízí. Řada poliček, šuplíků, přihrádek, to vše se snadným přístupem. Toaletní stolek bude luxusním doplňkem vaší ložnicenebo dívčího pokoje. 

 

Toaletní stolek Glamour     Toaletní stolek v minimalistickém designu Wish, white

 

Tradiční design pro ložnici "provence"

Nabídka francouzského výrobce provensálského nábytku v kolekci Margaus je velmi flexibilní a danými díly můžete vybavit ložnici velmi malých rozměrů, ale také ložnici velkou, prostornou. Rustikální design díky francouzskému výrobce s provensálskými prvky je oblíbeným řešením a velmi trendy. Výrobce také zvolil nejoblíbenější, sněhově bílý odstín pro tento typ designu.

 

                             Rustikální nábytek do ložnice v nabídce dílů - kolekce Margaux white

 

Nábytek také ve vysoké kvalitě, která je dána i tloušťkou materiálů mdf desky a laminátu dosahující tloušťky až 22 mm. Vybírat můžete ze tří typů a rozměrů šatních skříní, na výběr dva rozměry místa na spaní postele, nebo dva rozměry komod. Nechybí ani noční stolek, zkrátka vše pro vybavení vaší ložnice. Nábytek nepostrádá ani tradiční, stylové úchytky, které k rustikálnímu designu rozhodně patří. 

 

                                           

 

Tak jako vám představujeme typický design pro něžné pohlaví, jsou i ložnice v ryze pánském provedení, kde dominuje převážně spojení odstínů hnědé s tmavě modrou. Lidí, kteří žijí single až do zralého věku neustále přibývá, hranice pro založení rodiny se neustálé posouvá, samozřejmě směrem nahoru. A tak přibývá také designů ložnic, které jsou opravdu zaměřeny individuálně. Netradiční, originální design je to, čemu se také mimo jiných klasických designů věnujeme. Na nábytku Aldo si opravdu každý najde své.