Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rohový psací stůl s nadstavcem Industry Raffali

Výrobce: Hanah home-TOP
Kód: AG00171-2022
  • výška 130 cm, šíře 200 cm, hloubka 60 cm
  • praktická police jako součást psacího stolu
  • kovová konstrukce pro pevnost a stabilitu
  • laminát v nádherné imitaci tmavého dřeva
  • nabídka stovek dalších dílů pro vaši kancelář
nedostupné
12 042 Kč

Parametry produktu

Výška: 130 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 49 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: černá, přírodní
Materiál: lamino, kov
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců
Typ:: rohový

Psací stůl s regálem, rohový psací stůl

Pokud jste milovníky industriálního designu, na našich stránkách si rozhodně vyberete a můžete také ze stovek nejrozmanitějších designů. Industriální design zařazujeme do naší nabídky pravidelně a snažíme se přinášet designy nejen unikátní, ale také praktické. Zkrátka vždy je přeci dobře pořídit nábytek, který je nejen elegantní a krásný, ale rovněž užitečný. A takový rohový psací stůl s velmi praktickým nadstavcem, který vám nyní nabízíme určitě je. Kovová konstrukce dodává pevnost a stabilitu, materiál laminátu nabízí krásnou imitaci tmavého dřeva.

Pokud pracujete často z domu, i vaše potřeby pro náročnější nároky na psací stůl a rozložení pracovního prostoru, tento psací stůl beze zbytku splní. Asi nejlépe ergonomii tohoto psacího stolu ilustrují fotografie. Pokud máte v plánu si zařídit kompletní vybavení kanceláře v tomto trendy industriálním designu, máte na našich stránkách rozhodně možnost. K psacímu stolu můžete pořídit šikovný regál, ale také komodu, nebo skříň, zkrátka vše v elegantním a trendy harmonickém designu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu