Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rohový psací stůl Axy, natural oak, dva způsoby sestavení

Výrobce: Dekit
Kód: RIDK0030-2021
  • psací stůl nabízí dvě varianty sestavení
  • rohový psací stůl dub v imitaci
  • psací stůl v jedné linii
  • design španělského výrobce nábytku s certifikací
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
4 090 Kč

Parametry produktu

Výška: 73,6 cm
Šířka: 120,6 cm
Hloubka: 95,5 cm
Hmotnost: 31 kg
Počet balíků: 1 ks
Barva: Světlý dub
Materiál: lamino
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců
Typ:: rohový

Návod k montáži

Rohový psací stůl světlý dub, variabilní sestavení

Především pokud se vám líbí, můžete si sami určit, zda si sestavíte rohovou variantu stolu, nebo vodorovnou a tak se tento stůl vměstná do různých půdorysů místností. Ale především, třeba když se budete stěhovat a tvar stolu bude třeba přizpůsobit novému bydlení, není problém. Rohový psací stůl posune vybavení či zařízení vaší pracovny doma, nebo komerční kanceláře zase o jeden stupeň výšeDesign, který nám dává smysl a vám přinese vysoký komfort při práci. Psací stůl v rohové variantě, psací stůl dle zásad ergonomie, kdy při práci budete mít vše po ruce. Kdy vaše práce bude s tímto psacím stolem lépe uspořádána. Psací stůl exkluzivně na našich stránkách z nabídky španělského designu v oblíbeném skandinávském spojení odstínů grafitového tónu s imitací světlého dřeva dub. Pohodlí je základním stavebním kamenem pro úspěšnou práci, pro chuť strávit u počítače mnoho hodin. A pro ještě větší pohodlí a nádherný jednotný design doporučujeme komodu z kolekce Rox v identickém odstínu.

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců a nemusí to být pouze francouzský výrobce patrové postele Bibop, ale také třeba zastoupení španělského výrobce, má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že interiér dětského pokoje vašich dětí bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Dekit, RM
Španělský výrobce, který se soustředí na velmi moderní designy, využívající rovněž nové technologie a odstíny, které jsou zcela netradiční a nové. Španělský výrobce, který nabízí trendy design napříč všemi místnostmi, od obývacího pokoje, přes ložnici, předsíň až po dětský pokoj. Design, který se v mnoha ohledech, především pak pro kategorii dětského nábytku, soustředí na maximální úsporu místa ve vašem interiéru. Buď netradiční a spokojení s designem až ze slunného Španělska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu