Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Rohová jídelní lavice Sil 012

Kód: MWS012
Především pro vybavení kuchyní a jídelen je kategorie rustikálního nábytku velmi oblíbená. Nabídka dřevěné jídelní lavice.
nedostupné
Jídelní lavice: bez úl. prostoru
2 995 Kč
Jídelní lavice: s úl. prostorem
3 876 Kč

Parametry produktu

Barva: světle hnědá
Výška (cm): 95 cm
Hloubka (cm): 50 cm
Délka (cm): 100 cm
Materiál: borovice
Povrchová úprava: voskování
Způsob dodání : v jednom díle
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Cena: za 1 běž. metr

Rohová jídelní lavice dřevěná

Jídelní lavice patří vždy k velmi oblíbenému typu nábytku při zařizování interiéru kuchyně a jídelny, především pak v rustikálním designu a ze dřeva borovice. A ještě více oblíbené jsou jídelní lavice s rohovým provedením, jelikož šetří tolik potřebné místo v prostoru při nabídce velkého počtu míst k sezení.

Výrobce klade velký důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost. Pro výrobu nábytku používá dřevo borovice bez kazů a řádně vysušené, s povrchovou úpravou světle hnědým voskem. Ten jako zvolená úprava, odstín, zachovává zdravotní nezávadnost dřeva. V nabídce najdete také možnost výběru lavice v jiných odstínech, nebo bez úpravy, v surovém stavu.



Příjemná je jistě doprava nábytku zdarma po celé republice a v případě rustikálního nábytku dodání také v dílech, jako jeden kus nábytku. Nemusíte nic skládat. Lavice je dodána v tomto případě samozřejmě ve dvou částech, pravá a levá.

Kategorie rustikálního nábytku je také jediná, kde vám dané návrhy vyrobíme na míru, dle vámi zadaných rozměrů. proto je cena lavice uvedena za jeden běžný metr.

 

Zařizujeme jídelnu v rustikálním designu

Díky široké nabídce samostatných dílů v rustikálním designu, lze vybavit interiér kuchyně a jídelny kompletně. V nabídce rovněž najdete návrhy pro vybavení dalších interiérů, třeba ložnice, obývacího pokoje, nebo dětského pokoje. Pro inspiraci uvádíme několik příkladů.

 

- jídelní stoly
- jídelní židle
- vitríny
- skříně
- rustikální jídelna v sestavě

 

Upozornění: u odstínů bílé patiny je třeba počítat s příplatkem za barvu 10%.

 Cena je uvedena za jeden běžný metr. Nabídka rustikálního nábytku je tak široká, že výběrem ze samostatných dílů si můžete zařídit kompletní interiér kuchyně nebo jídelny.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu