Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Řešení nedostatku úložných prostorů

Pokud máte malý byt a stále zápasíte s problémem kam všechny věci uložit, především pak ty, které používáte jen sporadicky, máme pro vás hned několik inspirací. Nejvíce úložných prostorů samozřejmě získáte pořízením šatní skříně. Pokud však do daného pokoje, interiéru nevleze ani šatní skříň, pak je třeba problém vyřešit jiným způsobem. Nejvíce úložných prostorů pak lze dnes získat, pokud si nemůžete dovolit šatní skříň, pořízením multifunkčního designu postele. A některé z velmi praktických návrhů designů postelí vám dnes chceme představit. A možná budete i překvapeni, kolik prostoru pořízením takové postele získáte, aniž by jste přišli o značnou část interiéru.

 

Postel s největším úložným prostorem na světě

Samozřejmě s nadsázkou, i když, vlastně proč ne. My větší úložný prostor pod postelí neviděli. Nabídka postelí s úložným prostorem je velmi široká. V podstatě se designy postelí mezi sebou liší tím, jak velký úložný prostor nabízí. Také jsou postele s úložným prostorem rozlišeny velikostí místa na spaní. Lze pak pořídit postel s šuplíky do ložnice, nebo dětského pokoje. My vám jako první nabízíme řešení od francouzského výrobce a to v podobě postele Space up. Patří k těm, které nabízí jedno z největších prostorů pro ukládání nejrůznějších předmětů. V podstatě prostor pod vyvýšeným lůžkem má nahradit šatní skříň. Postel je tedy vhodná pro mladé lidi, kteří třeba začínají sami bydlet v garsonce.

 

Postel Space Up     Postel Travel, oblíbená rovněž u dospívajících dětí

 

U manželských postelí pak můžeme nejčastěji vidět postele s šuplíky po obou stranách, ale někdy také postele s praktickým nadstavcem. Nabídka designů je široká a tak můžete pořídit postel opravdu dle vašich potřeb. Pravdou je, že většina postelí s úložným prostorem je v moderním designu, u rustikálního nábytku se jen málokdy setkáváme s postelemi, které by nabízely velké úložné prostory o multifunkčním designu pak už nelze hovořit vůbec. Ale pravdou je, že rustikální nábytek zase pořizujeme do větších interiérů kde lépe vynikne, než v malé místnosti.

 

Manželská postel Lanka     Manželská postel Lanka grafit

 

Na další ilustrační fotografii představujeme kolekci nábytku do ložnice Lanka, která svým designem rovněž pamatuje na vybavení velmi malého interiéru. Je zde využito jak šuplíků po stranách postele, tak velkého nadstavce, který opět má nahradit klasickou šatní skříň. A jak sami můžete posoudit, úložné prostory nadstavce v záhlaví postele vůbec nejsou zanedbatelné. Tento velmi praktický, funkční design opět do naší nabídky přináší francouzský výrobce, který jako jeden z mála u kolekcí nábytku klade tak velký důraz na úsporu místa v interiéru.

 

                                       Ložnice z dílů kolekce Tonight a Arthur

 

Jako poslední příklad vám chceme představit postel Tonight, která určitě osloví studenty a studentky. Kromě nadstavce za postelí a velkých šuplíků je zde využito moderního led osvětlení po celém obvodu lůžka. Moderní, možná nebojme se říci až nadčasový design, který mladé lidi určitě osloví. I u postele Tonight je využito prostoru pod vyvýšeným lůžkem.

 Samozřejmě, že jsou i další designy nábytku, kterým se dá značně využít daný, malý prostor. Dnes jsou již známé konferenční stolky s úložným prostorem, do malého interiéru často pořizujeme sedací soupravy s úložným prostorem a tak bychom mohli pokračovat. Ale pořízením postele s důmyslným designem se přeci jen dá ušetřit nejvíc. A příště o získání úložných prostorů navíc v dětském pokoji také pořízením správné postele.