Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Řešení místa na spaní v malém dětském pokoji

Asi to zná většina z nás. Chcete dětem dopřát příjemné prostředí, ve kterém se budou cítit pohodlně, ale potřebujete také aby měly kvalitní dětskou postel a nějaké ty úložné prostory. Pokud disponujete jen velmi malou místností pro vybavení dětského pokoje, jak to vlastně všechno zařídit. A je také rozdíl vybavit dětský pokoj jednomu, nebo dvěma dětem. Ano a někdy i třem dětem. Ideální řešení je multifunkční dětská postel, jelikož postel jako taková patří k nábytku, který v dětském pokoji dokáže ušetřit místo opravdu nejvíc. Dnes si designy, které maximálně kladou důraz na úsporu místa v pokoji dětem na hraní, něco povíme.

Malý dětský pokoj pro holku

Ano, v dětském pokoji holky, nebo holčiček vévodí růžová, bílá, panenky, plyšáci, obrázky, nebo různé drobné dekorace. A dekorací jev dětském pokoji holky tak nějak vždy více než v dětském pokoji chlapce. A samozřejmě v naší nabídce na nábytku Aldo nesmí chybět ani praktické designy dětských postelí v bílo růžovém provedení. Velmi zajímavá nabídka je od belgického výrobce, který představuje velmi moderní, důmyslný design.

 

     

 

Na fotografiích představujeme řešení pro jednu holku, nebo řešení dětského pokoje dvě holky návrhem patrové postele. první fotografie nabízí pod vyvýšeným lůžkem psací stůl na vysunutí, komodu, tři šuplíky, police a nechybí ani zábrana kolem lůžka. V podstatě tím, že vyvýšením lůžka vznikne tolik volného prostoru, který lze takto využít, ušetříte v místnosti místo za pořizování komody a samostatného psacího stolu. A to už je celkem znát.

Patrová postel je zase řešením pro dvě nebo tři děvčata, navíc součástí patrové postele je psací stůl. Ten je rozměrově dostatečně velký na to, aby si dívky měly kde kreslit a učit se. U patrové postele lze zasunout spodní lůžko a naopak vysunout psací stůl, aby sezení při stole bylo pohodlné. Design je opravdu velmi důmyslný. Multifunkčních řešení šetřících místo v dětském pokoji je celá řada, můžete si vybrat z nejrůznějších designů a odstínů a nechybí samozřejmě ani nabídka postelí pro kluky.

Malý dětský pokoj pro kluka

I zde je nabídka velmi široká a ani u kluků výrobce a designéři nezapomněli na tradiční klučičí odstíny jako je modrá, oranžová, nejčastěji pak ve spojení s bílou. V malém dětském pokoji kluků lze optimálně vyřešit nedostatek místa v interiéru také pořízením multifunkčního designu dětských postelí.

 

     

 

V dětském pokoji kluka, kluků je rovněž dobré umístit dekorace v duchu jeho oblíbeného hrdiny či pohádkové postavičky. Ve většině případů jsou také kluci více živější a tak se nabízí možnost například pořízení dětské postele s klouzačkou. nevýhodou takové postele je, že na ní potřebujete dostatek místa. Pokud však máme vyřešit malý interiér i zde se vyplatí design vyvýšené postele, kde v prázdném prostoru pod postelí bývá zpravidla umístěn psací stůl, komoda, šuplíky, nebo police. V nabídce najdete řešení i pro dvě či tři děti, zde je ideální pořízení patrové postele. Pro větší dítě se pak nabízí vyvýšená postel a pod ní velký psací stůl, který ocení především už studenti.

Dnes už není problém zařídit jakýkoliv interiér dětského pokoje tak, aby každý ze sourozenců měl své soukromé místo a všichni společně místo na hraní. navíc je třeba vždy pamatovat na volný průchozí prostor a aby z nábytku nebyla v dětském pokoji překážková dráha. Ale to vše už lze docílit multifunkčními designy dětského nábytku.