Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Buďme v kontaktu

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Řešení malé kuchyně

V naší nabídce najdete skříňky, ale i velké skříně do kuchyně také samostatně, ne jako jedny z mnoha pro sestavení kuchyňské linky. Nabídka francouzského výrobce se soustředila na malé interiéry, nebo také na ty z vás, kteří žijí single a nepotřebují ještě celou kuchyňskou linku. Jen jednoduchý kout pro přípravu snídaně, či rychlou večeři. Možná designy a řešení návrhů možná mnohé z vás překvapí.

 

                               Ostrůvek do kuchyně Copper

 

 

Kuchyně v malém bytě

Pokud opravdu neplánujete pořízení kuchyňské linky, jelikož třeba vůbec nevaříte a spíše se věnujete kariéře, pak nejrůznější kuchyňské kabinety přijdou jistě vhod. Finančně nenáročné řešení pro malé interiéry. V nabídce kuchyňských skříněk najdete nejrůznější designy a odstíny. Materiálem je klasická laminátová deska, která není náročná na údržbu. S malou kuchyní souvisí také zařízení jídelního koutu, či místa, kde by jste si rádi vypili ranní šálek kávy a snědli malou snídani. A pro malý být jistě neplánujete velký jídelní stůl, navíc pokud ještě nemáte děti. I zde máme pro vás velmi funkční, praktická řešení, tentokráte z nabídky německého výrobce.

 

    

 

Jídelní sestavy ke kuchyňským skříňkám jsou navrženy tak, aby opravdu zabraly co nejméně místa v interiéru. Častým řešením je pak zavěšení jídelního stolu na stěnu, jak je tomu na naší ilustrační fotografii. Jídelní stůl i přes své malé rozměry nabízí díky praktickému designu velké množství odkládacích prostorů, což se jistě hodí. Ve většině případů se u nábytku do malých kuchyní jedná o moderní, efektní designy. A také pro jídelní sestavy platí široký výběr z designů a odstínů.

 

                             Nábytek do kuchyně Manchester

 

Jak vidíte, dnes není problém zařídit velmi příjemně kuchyň pro mladé, kteří ještě neplánují rodinu. A samozřejmě doma nevaří. Dnes není problém velmi příjemně vybavit nábytkem garsoniéru. Dnešní výrobci myslí na nejrůznější situace a životní etapy. Stačí si jen vybrat.