Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Relax na zahradě

Nábytek Aldo, nemyslí na své zákazníky jen s vybavením bytového interiéru, ale myslí na ně i s vybavením na zahrady. Nabídka zahradního nábytku je velice různorodá a doufáme, že si každý zákazník vybere to, co na svou zahradu potřebuje. Dnes si představíme některé malé zahradní doplňky, které Vám zpříjemní volné chvilky na zahradě.

Zahradní bar

Z kategorie zahradní nábytek z exotického dřeva, Vám na první fotografii, představíme zahradní bar 47842. Velmi elegantní a především praktický bar z exotického dřeva jistě pomůže hospodyňkám a ušetří jim práci spojenou s prostřením. Velice praktický zahradní doplněk zvláště, pokud míváte na zahradách časté návštěvy, ať už rodinné, či přátele. Zahradní bar je díky kvalitě exotického dřeva, která je všeobecně známá, odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození, což má výhodu v tom, že ho nemusíte sklízet, ale může Vám celé léto stát na zahradě. Zahradní bar je umístěn na velmi kvalitních kolečkách, která zjednoduší manipulaci s ním. Povrchová úprava baru je bezbarvým lakem ve třech vrstvách.

 

                                                                    

 

Zahradní gril

K veškerým dobrým nápojům, které si přivezeme na párty na zahradním baru, patří neodmyslitelně i dobré jídlo, které chceme svým hostům nabídnout. Nejlepším pomocníkem, Vám k tomu poslouží jednoduchý, praktický zahradní gril. Nemusíte mít na své zahradě různé velké krby, nebo nejnovější drahé grily! Tento zahradní gril I má výhodu i v tom, že kdykoli si ho můžete vzít sebou například na dovolenou, díky snadné skladovatelnosti grilu. Do středu grilu se nalévá voda, která má dvě funkce. V prvním případě tuk z grilovaných potravin padá do vody, což zajišťuje velmi snadné mytí grilu, ale hlavně, grilování je zdravější, jelikož připálený tuk uvolňuje karcinogenní látky, které jdou díky kouře do potravin. Zahradní gril, najdete v kategorii zahradní kovový nábytek.

 

       

 

Houpací síť

Na zahradu se také jezdíme především odreagovat od každodenního stresu a práce. K tomu, nám nejlépe poslouží houpací síť, nebo jinak zvaná hamaka. V kategorii houpací sítě je nabídka houpacích sítí velmi pestrá. My Vám na poslední fotografii představíme houpací síť 48208, z dílny brazilského výrobce, který je znám svou kvalitou. Netradiční design a provedení houpací sítě, připomínající pohodlné lehátko. Houpací síť k zavěšení nejen na zahrady, ale také například do interiéru teras, či větších balkónů. Zvláštností sítě je množství použité látky, která Vás jakoby zabalí. Látka použitá při výrobě, je velmi pevná a upevnění jednoduché a praktické.

 

Nábytek Aldo, Vám přeje příjemně strávené letní chvilky, ať už na Vašich zahradách, nebo dovolené!