Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regály s možností sestavení do nejrůznějších tvarů

Pokud začínáte bydlet či jste právě založili rodinu, určitě musíte s rozpočtem určeným pro vybavení vaší domácnosti šetřit. Ale dnešní nabídka nábytku to je rovněž velmi důmyslný design, který právě k touto účelu můžete využít. Praktické řešení vybavení interiérů za více než příjemnou cenu. Z nabídky francouzského výrobce vám dnes představíme laminátové regály s boxy, které můžete pořídit jak samostatně, tak je můžete sestavovat do libovolných tvarů tak, jak vám půdorys vašeho pokoje dovolí. Regály můžete umístit kamkoliv, od obývacího pokoje, jídelnu až po předsíň. Fantazii a vašim potřebám se meze nekladou.

Regály v obývacím pokoji

Jak zařídit obývací pokoj účelově tak, aby bylo jeho vybavení levné? Regály poslouží třeba k sestavení obývací stěny, navíc takto sestavená stěna působí netradičně a především v malém interiéru vzdušně. K daným dílům regálů pak už jen stačí pořídit konferenční stolek a sedací soupravu a máte vystaráno. Ale nejlépe je si takové řešení představit na ilustrační fotografii.

 

     

 

Na prvním návrhu obývacího pokoje je využito pro zařízení interiéru menšího počtu regálu, než na druhé fotografii. Naopak je přidána komoda. U druhém návrhu se dá říci, že v podstatě celé vybavení interiéru je řešeno regály. Takový interiér můžeme označit za velmi nadčasový. Regály z kolekce Cubo v bílo černém provedení můžete vybírat v samostatných dílech a mají nejrůznější tvary. Od obdélníků až po kaskádovitý tvar. To co se nám ale především líbí je možnost pořízení boxů, které nejsou jak by mnozí z vás čekali látkové, ale rovněž vyrobeny z lamina. Tím samozřejmě výrobce navýšil jejich kvalitu a nosnost.

Dle toho, do jakého tvaru dané regály sestavíte, získáte také odkládací prostor. Na prvním návrhu je sestavení regálu navrženo tak, aby jste měli kde umístit lcd obrazovku. Velmi efektní řešení. Regály můžete samozřejmě doplňovat nejrůznějším nábytkem. Nabídka nábytku do obývacího pokoje v bílém, nebo černém provedení je velmi široká a tak nebude problém zařídit celý interiér.

 

Regály v jídelně

Další návrhy představují možné využití regálů z identické kolekce také pro zařízení jídelny či jídelního koutu. I zde je řešení díky regálům cenově více než dostupné a maximálně praktické. Pokud se rozhodnete vybavit váš interiér a nemusí to být jen jídelna právě regály, pak vždy získáte spíše moderní styl pro váš pokoj.

 

                        

 

První návrh opět z kolekce Cubo, která představuje regály s laminátovými boxy. Jednotlivé boxy můžete libovolně rozmístit dle vlastního uvážení. Lze také pořídit jen regál, tedy bez boxů. Vybírat můžete bílé i černé boxy, odstíny můžete i různě střídat, kombinovat.

Na druhé fotografii pro příklad uvádíme obdobný regál, ale s látkovými boxy, který představuje německý výrobce. Tyto regály jsou rovněž velmi oblíbené a díky boxům z látky ještě o něco levnější. Regály s látkovými boxy nají ještě jednu výhodu a to možnost výběru z široké nabídky odstínů. A tak je možné, když zvolíte barevné boxy, vybavit například i dětský pokoj.

 

     

 

Věříme, že jsme vás dnes přesvědčili o tom, že i regál může mít široké využití. Nejen v praktickém slova smyslu, ale i tom finančním. Kdybychom to mohli říci zjednodušeně, nebojíme se použít rčení "za málo peněz hodně muziky". A to je přesně to, co mladé páry, které teprve začínají bydlet, hledají.