Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regálový systém, způsob na levné vybavení interiéru

V posledním roce se francouzský výrobce soustředí na vybavování interiérů opravdu za velmi nízké náklady. A tak postupem času díky stále důmyslnějšímu designu se dostávají ke slovu regály v nejrůznějších podobách a s nejrůznějším způsobem využití. Zjednodušeně řečeno, regál už není to co býval. Dnes můžete vybírat z ucelených kolekcí regálových systémů z kterých je možno sestavit opravdu úplně vše. Třeba obývací stěnu, nebo sestavu regálů do kanceláře, regály můžete nahradit šatní skříň v ložnici a jsou zde díky široké nabídce samostatných dílů další a další možnosti. Co vše je dnes možné a co získáte pořízením regálového systému, o tom bude náš dnešní inspirativní článek, naše pravidelné povídání o bydlení.

 

S regály získáte svobodu

Přesně tak. Zařídit daný interiér za pomocí regálu vám dá určitou svobodu. Vy rozhodujete o počtu dílů, o jejich designu, vy rozhodujete jaké rozměry bude mít daná sestava. Regály tak lze využít při vybavování malých i velkých interiérů, záleží jen na počtu zvolených dílů a tedy velikosti dané sestavy. S ohledem na zvolený počet regálů můžete také regulovat pořizovací cenu. Pokud chcete levnější sestavu, můžete třeba regál s šuplíky vyměnit za regál s policemi. Možností je opravdu celá řada.

 

                                                                

 

Na ilustrační fotografii vám představujeme jeden z možných způsobů, jak lze regály využít v ložnici. Sestava je nejen velmi praktická, ale působí v daném interiéru velmi elegantně. Oproti šatní skříni nabízí daleko více úložného prostoru, který je také rovněž více flexibilní. Pokud potřebujete jako úložný prostor více polic, jednoduše pořídíte větší počet regálů s policemi. Pokud potřebujete naopak více prostoru pro zavěšení oblečení, zvolíte více regálů s šatní tyčí. A samozřejmě pokud upřednostňujete regály s šuplíky, lze pak těchto regálů pořídit více. Jednoduše můžete si dělat co chcete. V kolekci Easy představuje výrobce hned několik odstínů regálů na výběr, ale bílá patří k velmi oblíbeným. V nabídce najdete pak několik přírodních odstínů, které znázorňujeme na přiložené fotografii.

 

                   

 

Který odstín zvolíte je samozřejmě na vás, ale důležité je, že výběr je možný. Na druhé fotografii je znázorněno sestavení regálů zcela jiným způsobem, jen v jedné řadě. Sestava je tak nižší a je vhodná pod vikíře, kde stejně šatní skříň nemůžete ani dát. Stačí pouze opět správně navolit díly tak, aby jste bylo maximálně spokojeni. Zatím jsme vám představili sestavy regálů pro vybavení ložnice, které nahrazují šatní skříň. Ale jak jsme zmínili regálový systém lze využít kdekoliv. Další návrh je pak třeba řešením obývacího pokoje.

 

                                                                   Šatní stěna Duplex

 

I tento návrh se nám velmi líbí, je to náhrada za obývací stěnu v pravém slova smyslu, ale tu si nemůžete samozřejmě tak flexibilně sami sestavit jako stěnu z regálů. A jak jsme již řekli, rovněž pořizovací cena je zcela někde jinde. I zde si můžete vybrat z nabídky dílů, které jsou identické, jako jsme vám představili v návrzích do ložnice. je to na vás, zda více polic či více šuplíků. V pozadí na fotografii je ukázka předsíně v bílém provedení, ano, jedná se o zcela shodnou kolekci.

 

Dnešní článek vás měl přesvědčit o tom, že dnešní nabídku regálů už nelze podceňovat. Ba naopak, do budoucna budou výrobci klást stále větší důraz na flexibilitu nábytku při jeho sestavování a tak je možné, že se dočkáme v příštích letech nemalého překvapení co se regálových systémů týká.