0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regál Roudoudou P41.326

Výrobce: Gaut
Kód: GA0088-2014
4 894 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 150 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 31 cm
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: Světlý dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětský regál je velmi praktickým dílem nábytku

Pokud hledáte praktické odkládací prostory do interiéru dětského pokoje na knížky, nebo hračky, regál může být řešením. Francouzský výrobce značkového dětského nábytku přináší v kolekci Roudoudou díly pro možné sestavení dětského pokoje pro miminko a nechybí ani praktická rozkládací dětská postýlka či komoda s přebalovacím pultem. Navíc dětský nábytek je velmi kvalitní, ostatně jak dokládá řada certifikátů.

 

S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj pro miminko to je především dodržování kvality

Především pro miminka je pořízení značkového nábytku tím nejlepším způsobem, jak mu zařídit zdravotně nezávadné prostředí. A právě proto je naše nabídka značkového dětského nábytku určená těm nejmenším dětem. A rozhodnutí, zda vybavit dětský pokoj kompletně či pořídit třeba jen dětskou postýlku, je samozřejmě jen na vás.

Můžete pořídit jen dětskou postýlku pro umístění třeba do ložnice a dětský pokoj, jeho vybavení, odložit až na dobu, kdy už budete vědět, jaký odstín se vašemu dítěti líbí, nebo která dětská postavička je jeho nejoblíbenější. Ale lze samozřejmě připravit celý dětský pokoj před narozením miminka. Pokud se rozhodnete pro pořízení dětské postýlky, kolekce nabízí možnost jejího rozložení na pohodlný otoman. A když ke komodě pořídíte ještě přebalovací pult, spolu s naší výbavičkou pro miminko budete připraveni na příchod vašeho potomka na svět.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.