0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regál Polystep 413450

Výrobce: DME - F
Kód: DME0134-2014
2 493 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 112 cm
Šířka: 79 cm
Hloubka: 29,5 cm
Hmotnost: 18,5 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Moderní regál z lamina za bezkonkurenční cenu

Chybí vám úložné a odkládací prostory? Francouzský výrobce nabízí obojí v podobě velmi praktického regálu z lamina v moderním designu. Kovová konstrukce na niž jsou zavěšeny tři skříňky a tři police, každý segment s nosností 10 kg. Umístění regálu vidíme opravdu kdekoliv, od domácí pracovny až po studentský pokoj. Fantazii a vašim potřebám se určitě meze nekladou.

 

Francouzský výrobce kromě kvality docílil velmi flexibilního řešení pro jakýkoliv interiér a můžeme říci také netradičního designu. Ojedinělý, originální regálový systém je vyroben z laminátu s tloušťkou desek od 18 do 20 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.

 

Regály jsou dnes jiné, mají široké uplatnění

Kdysi jste našli regály skoro všechny ve stejném designu. Dnes výrobci neustále hledají nové způsoby pro uložení drobností a tak se mění samozřejmě také design regálů. Nabídka je opravdu široká. Vybírat můžete z nejrůznějších rozměrů a odstínů, regály také z nejrůznějších materiálů. Velmi příjemná je na regálech od francouzského výrobce bezesporu cena.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.