Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regál jako praktický doplněk i dekorace

Nabídka regálů je nejen široká, ale dnes již také velmi netradiční. Regály na českém trhu od nejrůznějších výrobců přinášejí stále nová řešení nedostatku úložného prostoru, či místa k odkládaní knížek, nebo jiných předmětů. Regály jsou velmi moderní, ale také stylové, či dokonce dnes již regály rustikální. Vybrat si můžete z řady řešení, či lépe řečeno rozdělení úložného prostoru, který je buď otevřený ve formě polic, nebo zavřený ve formě skříněk a boxů. Dnes vám představíme, co je v kategorii regálů nového na našem portále.

Designové regály

Co vlastně hledat pod pojmem designové regály? Určitě moderní, velmi praktické návrhy. Výrobci se snaží v maximální míře využít daný prostor mezi policemi, často jsou tyto regály doplněny boxy ať už látkovými, nebo boxy z klasického lamina. Designové regály jsou často ve velmi netradičních tvarech a rozměrech, často si je sami můžeme sestavit z několika dílů do požadovaného tvaru. Ale uveďme si několik příkladů.

 

         

 

Moderní regály také patří k nejčastěji pořizovaným do našich domácností. Jsou praktické a levné. Design dokáže místnost také velmi zpříjemnit pokud správně zvolíte dekorace, či předměty pro uložení. Moderní regály to je také přehlídka nejrůznějších, mnohdy velmi odvážných odstínů. Dnes také není velký rozdíl v moderním designu mezi regálem určeným do kanceláře, či regálem určeným do obývacího pokoje. V podstatě regál lze využít v jakémkoliv interiéru, fantazii se opravdu meze nekladou.

 

      

 

Rustikální regály, regály z masivu

Rovněž velmi oblíbený styl, pokud jste milovníky přírodních materiálů. I zde máme co nabídnout. Regály dánského a německého výrobce určitě v rustikálním, či typicky "selském" designu mají své kouzlo. Často také tyto regály najdou své místo na chalupě, nebo stylovém, netradičním interiéru. Nejčastěji se pro výrobu rustikálních regálů používá dřevo mahagon, které je velmi kvalitní díky svému vysokému stupni tvrdosti. Bohužel tyto regály však patří k cenově náročným. levnější variantou jsou regály ze dřeva borovice, kterých je rovněž celá řada a nejen v přírodním odstínu.

 

    

 

Využití regálů moderních a rustikálních je více méně stejné. Opravdu vidíme rozdíl v pouhém designu. U moderních regálů pouze výrobci nabízí možnost sestavení z několika samostatných dílů do jednoho celku. Ale nezapomínejme na poslední kategorii a tou jsou přeci regály pro naše nejmenší.