0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Regál Dico 1346

Výrobce: DME - F
Kód: DME0136-2014
1 627 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 200 cm
Šířka: 40 cm
Hloubka: 29,5 cm
Hmotnost: 22 kg
Počet balíků: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Levný regál Dico s širokým uplatněním

Pokud hledáte jednoduchý, ale cenově dostupný regál pro uložení knih, nebo dekorací, můžeme vám v kolekci Dico nabídnout výběr hned z několika rozměrů. Představujeme regál, či chcete-li knihovnu od francouzského výrobce. A regál i když to na první pohled nevypadá, nabízí řadu možností. Výrobce v kolekci Dico nabízí totiž v identickém designu další regály, ale jiných provedení, lze si tak za bezkonkurenční cenu sestavit velkou regálovou stěnu, kterou využijete buď v kanceláři, nebo obývacím pokoji.Francouzský výrobce kromě kvality docílil velmi flexibilního řešení pro jakýkoliv interiér a můžeme říci také netradičního designu. Ojedinělý, originální regálový systém je vyroben z laminátu s tloušťkou desek od 18 do 20 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Nosnost polic 10 kg. Doporučujeme nepřekračovat stanovený limit, aby nedošlo k prohnutí polic.Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Nábytková stěna Dico sestavená z regálů

Nábytková stěna Dico sestavená z regálů

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
7 598 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.