Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ratanové segmenty nábytku

Ratanový nábytek má svá období a nemusíme si ho pořizovat jen na zahradu. Ratanový nábytek, podléhá módním trendům a někdy si stačí pořídit jeden zajímavý kousek nábytku. Tak jak se říká, že někdy málo je více. Na Aldu však ratan nabízíme a nabízet budeme stále. Patří v naší nabídce k velmi kvalitním a nábytek není vyráběn pouze z ratanu, ale i jiných materiálů pro celkové zpevnění konstrukce. Nábytek ratanový, který si vám dovolujeme představit patří k luxusnímu a velmi kvalitnímu nábytku. Jeho nabídku na český trh přináší prostřednictvím našich stránek dánský výrobce. Pro výrobu nábytku používá nejen ratan, ale především mahagonové dřevo. Design je tak velmi originální, navíc se jedná o nabídku značkového nábytku, kvalita musí být tedy 100 %.

 

  

Ratanové pohovky

Ratanové pohovky jsou příjemným i praktickým doplněním prázdného prostoru. Pohovky bývají díky kvalitnímu čalounění velmi pohodlné. Vhodné jsou k doplnění interiéru obývacího pokoje v designu, který samozřejmě nenaruší zbývající nábytek. Ratanový nábytek na Aldu patří k cenově náročnějším, je však zachována vysoká kvalita, kterou zaručuje trojité splétání ratanu. Věřte, že i jeden kousek ratanového nábytku váš interiér oživí. Veškerý sortiment ratanového nábytku dělíme do několika kategorií, které spolu úzce souvisí a lze si tak pohodlně z jednotlivých dílů sestavit pokoj tak, aby vám plně vyhovoval.

 

                                       

Ratanové křesla, lavice

I takové ratanové křeslo, může ve vašem bytě udělat velkou parádu. Jako ojedinělý kousek se například hodí do předsíně, haly, nebo zimní zahrady. Samo-sebou, si můžete sami zkompletovat z jednotlivých kousků nábytku i sedací soupravu do obývacího pokoje.

 

     

Ratanové komody

 

 

Komoda, to je ojedinělý díl nábytku, kterého není v domácnosti nikdy dost. Nabízí nám velké možnosti úložných prostorů a hodí se snad do každé místnosti v bytě. Široké využití najde v ložnici, předsíni, dětském pokoji i v koupelně. Záleží jen na vás, ve které části bytu ji využijete. Na našem e-shopu, najdete ratanové komody šuplíkové, dvířkové, otevřené i prosklené. Její design je tak originální, že i umístění do stávajícího interiéru nic nezkazí na harmonii bydlení. Komoda nabízí vysokou kvalitu spojením několika materiálů při její výrobě. Masivní deska, ratan, vodní hiacynt a kvalitní bezbarvý lak.