Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Ratan, módní doplněk interiéru

Ratanový nábytek má svá období. Podléhá módním trendům. Na Aldu však ratan nabízíme a nabízet budeme stále. Ratanový nábytek patří k velmi kvalitním a nábytek není vyráběn pouze z ratanu, ale i jiných materiálů pro celkové zpevnění konstrukce. My jsme se rozhodli do naši nabídky zařadit kolekci značkového nábytku Nova Solo dánského výrobce, kde je ratan spojen s kvalitním dřevem mahagon a to v rustikálním designu. Nábytek je sice dražší, ale opravdu velmi kvalitní a elegantní. Druhou skupinu nábytku, kde je použito materiálu ratanu je samozřejmě zahradní nábytek.

Proč ratan?

Ratanový nábytek má opět své místo v zařizování našich interiéru. Nemusíme vždy nutně zařídit tímto nábytkem celou místnost, někdy stačí opravdu jeden originální kousek nábytku z ratanu a dodá vaši místnosti skvělý design. Ratanový nábytek na Aldu, patří k cenově náročnějším, je však zachována vysoká kvalita, kterou zaručuje trojité splétání ratanu. Ratanový nábytek za posledních několik let prošel velkou změnou a to k lepší kvalitě a originálním designům. My vám dnes některé kousky tohoto ratanového nábytku představíme.

 

    

 

 

Ratanová komoda

Ratanová komoda nabízí velmi univerzální použití, může být dle potřeby a vašeho vkusu umístěná kdekoliv. Její design je tak originální, že i umístění do stávajícího interiéru nic nezkazí na harmonii bydlení. Komoda nabízí vysokou kvalitu spojením několika materiálů při její výrobě. Masivní deska, ratan, a kvalitní bílý lak. Na fotografiích pak sami můžete posoudit, jak spojení dřeva mahagon a ratanu působí v interiéru.

 

                                                 

 

Ratanová vitrína

Ratanová vitrína nabízí vysokou kvalitu, spojením několika materiálů. Nejen ratan, ale i masivní deska a vodní hiacynt, který zpevňuje ratanovou výplň. Ratanová vitrína je rozdělena do dvou úložných prostorů, horní, prosklená část a dolní, která je v podobě dvou šuplíků. Ratanová vitrína na fotografii, můžeme říci, má univerzální design a může být umístěna opravdu jen na základě vašich potřeb a vkusu.

Ratanový papasan na zahradu

Ratanový papasan ze skupiny nábytku z ratanu Bahama je pro ty z Vás, kteří si rádi hrají, tedy v tomhle případě houpou a otáčejí. Ratanové křeslo lze různě do stran naklánět, pohupovat se v něm. Někteří jsou milovníky tohoto typu křesel, jiní zase odpůrci. Ratanové křeslo má čalounění se snímatelným potahem, které doporučujeme 1 x za měsíc převrátit na rubovou stranu, aby se používaly pravidelně obě strany polstrování. Dojde tak k delší životnosti polštáře. Čalounění je se snímatelným potahem, který stačí vyprat v běžné pračce.

Stolek s všestranným využitím

Velmi příjemný design nabízí dánský výrobce pro kategorii rustikálního nábytku v podobě lavice, či stolku. V ceně jsou rovněž praktické ratanové koše a poduška k pohodlnému sezení. Rustikální lavice může být umístěna kamkoliv, nejčastěji však doplňuje interiér předsíně, nebo také ložnice. Lavice se nám moc líbí také pro její vysokou kvalitu, kterou značkový nábytek Nova Solo dánského výrobce nabízí pro všechny kolekce.

 

                                             

 

Design rustikálního nábytku je velmi specifický a není vhodný pro malé interiéry, kde jeho krása nevynikne. Také volba dekorací a to nejen pro rustikální nábytek, ale naopak třeba moderní, by měla odpovídat danému designu nábytku. Sněhově bílý odstín zase vynikne v tmavých místnostech bez sluníčka, opticky ji rozjasní.