Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl z masivu

Potřeba pořizování psacího stolu, jako již nepostradatelné vybavení interiéru našeho bydlení je stále větší. Psací stůl pořizujeme do pracovny, pokud pro ni máme prostor a samozřejmě do dětského pokoje. A pokud jsme rodiče, kteří mají dvě děti, tak psací stoly můžeme mít v domácnosti třeba tři. Nepodceňujte tedy výběr psacího stolu, fenomén, který patří v dnešní době do damácností a stejně nepostradetelný jako třeba postel. Děti školou povinné mají úkoly a my dospělí si vesměs práci nosíme domů. V dnešním článku se však nezaměříme na psací stůl jako takový, ale zaměříme se na materiál, z kterého je vyroben. Dřevo - masiv. A tento materiál samozřejmě nabízí zcela odlišný design, než například psací stůl z mdf desky.

 

   

Nábytek z masivu německého výrobce na našich stránkách také pro vybavení dětského pokoje

 

 

Psací stůl z borovice

Snad největší zastoupení dřeva na našich stránkách má borovice. Materiál, který nabízí velmi příjemnou cenu, hezký, světlý odstín a je ošetřen bezbarvým, vodouředitelným lakem, matem, ve třech vrstvách. Počet vrstev laku je velmi důležitý pro odolnost psacího stolu proti mechanickému poškození. Počítejte s tím, že pokud si pořídíte psací stůl z borovice, ta během tří let svůj odstín, jako každý nábytek ze dřeva, změní. Dřevo lehce ztmavne díky tomu, že je to materiál pórovitý a jako každý pórovitý povrch pohlcuje prach. Tento faktor pohlcování prachu má za následek právě změnu barvy ze větlé, skoro až bílé na barvu zlatého medu. Psací stůl z masivu již nepatří svým designem k zastaralým a nepraktickým, ale samozřejmým vybavením je pojezd na klávesnici, místo na počítačovou jednotku, či stojan na monitor. Záleží na designu a provedení, které si vy sami zvolíte.

 

Stylový psací stůl

Oproti modernímu designu psacího stolu ze dřeva, představujeme i takové, které mají spíše designový efekt. Nejsou to stoly až tak praktické, ale zcela jistě váš interiér ozdobí. Stylový psací stůl ze dřeva připomíná designem doby dávno minulé, kdy ještě snad ani nikdo netušil, že pro psací budeme více využívat počítač, než inkoustu s perem. Psací stůl nabízíme rovněž ve voskované úpravě, která je typická pro nabídku našeho rustikálního nábytku. Stylový psací stůl místo stojanu na monitor a klávesnice nabízí spousty maličkých přihrádek na dopisní obálky, či dopisy, šuplíčky a zcela jistě menší pracovní desku. Ale pro některé z nás doma, kdy si práci necháváme opravdu v práci, může být tak akorát.

Stylové psací stoly mohou dát vašemu ninteriéru duši, klasické psací stoly ze dřeva zase dostatečně velkou pracovní desku a mohutnost. Obě kategorie stolů mají na našich stránkách oproti sektorovým psacím stolům jednu výhodu. Lze měnit jejich rozměry dle vašich požadavků. Výroba atypů je velmi oblíbená a jsme rádi, že i v kategorii psacích stolů Vám ji jako službu navíc můžeme poskytnout.