Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl ve skandinávském designu Balikhan

Výrobce: Gaut
Kód: GA00110-2020
  • vysoká kvalita dána materiály a celkovým zpracováním
  • psací stůl z kategorie značkového nábytek Gami
  • nábytek s certifikací
  • vhodné do dětského pokoje i kanceláře
nedostupné
7 177 Kč

Parametry produktu

Výška: 74 cm
Šířka: 136 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 40 kg
Počet balíků: 2 ks
Barva: Světlý dub
Materiál: lamino/MDF deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Typ:: klasický

Hledáte tradiční skandinávský design, tak jak by opravdu měl vypadat?

Představujeme nádherný a rovněž velmi kvalitní psací stůl, ve 100 % skandinávském designu. Designem i volbou odstínu splněno. Psací stůl klasických rozměrů můžeme označit za středně velký a je vhodný i do bytů panelákového typu. Skandinávskými prvky se u psacího stolu rozumí především odstín dřeva dub, stejně jako typický tvar stolu. Psací stůl pro děti i dospělé, psací stůl z kolekce značkového nábytku Gami té nejvyšší možné kvality, samozřejmě s certifikací právě kvality, ale také bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu