Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl s regálem Sonoma

Výrobce: Maja
Kód: maja009-2019
  • ABS hrany, pomalý dojezd šuplíků, melaminový potah
  • tloušťka desky 38 mm
  • neutrální odstín
  • obývací stěna a stůl v jednom
nedostupné
12 946 Kč

Parametry produktu

Výška (cm): 180 cm
Šířka (cm): 140 cm
Hloubka (cm): 134 cm
Hmotnost: 136 kg
Počet balíků: 4 ks
Materiál: lamino, kov
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá, dub sonoma
Výrobce: německý
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Provedení: ABS hrana

Obývací stěna se stolem a extra prostorem

Skloubit obývací prostor, a pracovnu nebylo nikdy lehčí. Německá firma vám přináší luxusní nábytek vhodný do jakýkoliv prostor, kde chcete jak pracovat, tak trávit volný čas. Díky ABS hranám a melaminovému povrchu vzniká velmi odolný stůl i obývací stěna. Kvalitní pracovní stůl je obohacen o spoustu úložného prostoru. Šuplíky mají pomalý dojezd, takže se nemusíte bát zničení stolu, nebo hlasitých zvuků při zavírání. Celá sestava má desku o tloušťce 38 milimetrů, která je zakončena ABS hranami. Poloha stolu a šuplíků může být vyměněna. Desky jsou velmi lesklé a díky tomu opticky zvětší a prosvětlí pokoj. Díky neutrálnosti odstínů jsou vhodné do jakékoliv kanceláře. 

Psací stůl je vhodný do kanceláří, ale také do studentského pokoje. jednoduchý design a neutrální odstíny jsou vhodné do jakéhokoliv pokoje, a zároveň působí trendy a nadčasově. Nábytek byl vytvořen i s ohledem na životní prostředí a to dokládá certifikáty ISO.

Exkluzivní prodej pro Českou republiku

Německý nábytek vyniká zejména svou kvalitou, ale i propracovanými designy, které kombinují estetičnost a funkčnost. My jsme velmi rádi, že můžeme jako jediní v ČR nabízet luxusní kousky nábytkové společnosti MAJA.

MAJA MÖBEL

Jedná se o nejlepší materiály, které byly zpracovány pro odolnost a bezpečnost. Tato společnost je na trhu již od roku 1964. MAJA Möbel přikládá nejen velký význam bezpečnosti a kvalitě; také se snaží zajistit, aby výroba nábytku byla co nejšetrnější k životnímu prostředí a co nejúčinnější z hlediska zdrojů. To potvrzuje zkušební komise TÜV Süd ve formě různých certifikátů ISO. Tato společnost považuje environmentální management za klíčový úkol naší doby, což je víra, která je potvrzena certifikáty ISO 50001 a ISO 14001. Výběrem ekologicky přijatelných a energeticky účinných výrobních procesů a materiálů aktivně přispívá ke snižování zdrojů znečištění životního prostředí, jako je spotřeba energie, emise, odpadní voda a odpad. 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu