Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl s regálem, kancelář do malého bytu

Nabídka designů psacích stolů je v dnešní době velmi široká a pro malé interiéry lze prakticky využít. Pokud nemáte k dispozici samostatnou místnost pro vybavení kanceláře, psací stůl může být řešením. Výrobci přicházejí s nabídkou důmyslných designů, můžete si vybrat psací stůl s nadstavcem, nebo psací stůl jako součást obývací stěny, či rozměrově větší varianty třeba rohových psacích stolů. Výběr a naše aktuální nabídka nejen psacích stolů, ale všeobecně kancelářského nábytku je velmi široká. Dnes vám chceme představit jak lze vybavit malou domácí pracovnu v malém interiéru.

 

Psací stůl s regálem Bali nordic oak, white           Psací stůl s nadstavcem Cork nordic oak

 

Pracovna v obývacím pokoji

Pravdou je, že nejčastěji zařizujeme pracovnu, či pracovní kout právě v interiéru obývacího pokoje. Důvodem je to, že v ložnici se to jaksi nehodí a v kuchyni nezbývá místo. Psací stůl v obývacím pokoji také nepůsobí až tak rušivě jako například v ložnici, nebo v kuchyni. Nejčastější otázkou je, jak pracovnu zakomponovat do obývacího pokoje, aby byl interiér harmonický, příjemný. Aby psací stůl vypadal, jako by do obývacího pokoje jednoduše patřil. S velmi zajímavou koncepcí přišel francouzský výrobce. Nabízí v kolekci Sophia samostatné díly nábytku na výběr, kdy je psací stůl v jedné linii s obývací stěnou.

 

                                                          Pracovna v sestavě dílů z kolekce Sophia white

 

Psací stůl je jakoby její součástí. Toto řešení je velmi nadčasové. V kolekci Sophia si také můžete vybrat hned z několika odstínů, celou sestavu si také můžete sami navrhnout, dle dispozic vašeho bytu. Efektní, nadčasové a cenově dostupné řešení kanceláře v obývacím pokoji. A pokud máte opravdu malý prostor, pak je velmi vhodným výběrem bílý odstín, jelikož bílá opticky zvětšuje daný interiér. A pokud máte přeci jen místa více, můžete si dovolit i tmavší varianty sestav.

 

 Designový psací stůl Rox glossy white, oak         Sestava psací stůl a komody Rox oak, white            

 

 

S dnešní nabídkou nábytku lze i malé interiéry zařídit velmi příjemně bez toho, aniž by byla místnost přecpaná nábytkem. Nabídka odstínů je také velmi široká, lze tak jednotlivé kusy nábytku na sebe velmi harmonicky navazovat. A francouzský výrobce to je vždy sázka na jistotu.