Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl s policí ke stěně Bonn - starorůžová, cascina

Výrobce: Trasman
Kód: TRS034-2019
Doprava zdarma
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma nad 8.000 Kč

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí před vchodové dveře.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
5 864 Kč

Parametry produktu

Výška: 130 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 52 cm
Barva: dub šedý, růžová
Materiál: lamino
Povrchová úprava: dýha
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: španělský
Záruka: 24 měsíců
Typ:: klasický

Plně funkční psací stůl, ale v minimalistickém designu, který ušetří místo v dětském pokoji

Pokud hledáte minimalistický design nábytku především proto, že místnost pro vybavení dětského pokoje vašeho dítěte je rozměrově velmi malá, pak nabídka španělského výrobce vás rozhodně potěší. Nádherný design, velmi nadčasový a minimalistický, který plně splní funkci, která se od daného typu nábytku čeká. V tomto případě to je psací stůl s praktickým nádstavcem, policí v horní části. Psací stůl, který není hluboký a tak když je umístěn u stěny, opravdu zabere jen velmi málo prostoru.

Psací stůl je ideálním doplňkem patrových postelí z nabídky španělského výrobce, které mají jako součást designu zabudovanou šatní skříň a tak jediné co bude v dětském pokoji vybaveném patrovou postelí chybět je psací stůl. Můžete pořídit také dva tyto stoly vedle sebe a v identickém designu s využitím netradiční růžové a přírodního dekoru šedého dubu můžete pořídit také minimalistickou otevřenou šatní skříň. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, dodání v dílech s nutností montáže, která je velmi snadná.

Trasman
Španělský výrobce patří ke špičkovým výrobcům a jeho design je na našich stránkách oblíben nejvíce. Nabídka sytých, dětských odstínů, široký výběr z nabídky samostatných dílů nábytku, kdy i k patrové posteli lze vše pořídit a tak můžete v identickém designu zařídit celý dětský pokoj s tímto typem místa na spaní. Dodání patrové postele v dílech s nutností montáže dle návodu.

Více z kolekce

Dětský nábytek pro holky cascina, antique pink - kolekce

Přejít do kolekce

Alternativní zboží

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu