0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Psací stůl s nádstavcem a regálem Easy

Výrobce: PRS
Kód: PRS00108-2017
5 204 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 101 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 40 cm
Celková výška pc: 202 cm
Nadstavec: 100x101x40 cm
Regál: 2 díly - 40x101x24 cm
Hmotnost: 66 kg
Počet balíků: 4 ks
Materiál: laminátová deska 15 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: dub dakota
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kolekce nábytku Easy nabízí nepřeberné množství možností, třeba psací stůl s regálem

A nejen to, na ilustrační fotografii je uvedena také šatna sestavená z regálů a skříněk, můžete tak umístit psací stůl, nádstavec a vysoký regál, třeba do ložnice. Navíc je to do interiéru ložnice velmi harmonicky zasazené. Kolekce nábytku Easy od francouzského výrobce nabízí díky možnému, flexibilnímu výběru nejrůznějších regálů, skříněk, ale také třeba také botníku, nekonečné množství možností pro sestavení všech typů interiérů. Psací stůl, nádstavec a vysoký regál může najít místo v kanceláři, dětském pokoji, nebo i obývacím pokoji. Do všech těchto interiérů pak můžete pořídit další díly nábytku v identickém designu, třeba v obývacím pokoji můžete zasadit psací stůl s nádstavcem do obývací stěny. V dětském pokoji také můžete pořídit celou řadu dalších dílů a kolekce Easy je ideální pro dvě děti, můžete jim vymyslet, sestavit z dílů plně vyhovující pracovní prostor pro dva. Jak jsme uvedli, možností je hodně a navíc za bezkonkurenční cenu. Materiálem pro výrobu se stala laminátová deska, možnost výběru identické sestavy také v dalších dvou odstínech. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma až k vám domů.


Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.